Марії Бурмаці — 50! Співачка показала своє життя у кліпі "Лінія" (ВІДЕО)

Марії Бурмаці — 50! Співачка показала своє життя у кліпі "Лінія" (ВІДЕО)

Марія Бурмака показала своє життя у кліпі "Лінія". Прем'єру дивіться далі в статті. 

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

16 червня народна артистка України Марія Бурмака святкує ювілей. У день свого народження артистка презентує пісню та відео на нову композицію "Лінія".

Марія Бурмака рассказала:

Коли тобі виповнюється 50, хочеться підводити підсумки. Але підсумок насправді лише один. Все, що веде нас, надихає, зігріває, захищає, дає сили боротись, навіть жити і врешті залишається з нами назавжди — це любов. Це та червона лінія, про яку я співаю у пісні, і є життям. Батьки і покоління до нас, діти, друзі, кохані — коли любимо ми і люблять нас. Це і є червона лінія життя.

До відео увійшли фото різних часів починаючи з дитинства Марії та знакові кліпи співачки, серед яких "Сонцем, небом, дощем", "Не бійся жити", "Не забувається любов", "Не тому", "Пробач", "Якби ми", "Танцюй", "Рибка".

марія бурмака день народження

Коли я почала розгрібати архіви, то і сміялась і плакала водночас,
згадуючи кожен момент життя, кожну пісню, кожну історію, яка
ставалась зі мною. У кліпі ви побачите фото мого дитинства, які ніхто не бачив, моїх батьків, бабусь і дідусів, коли вони були молодими. Фактично — це історія мого життя в фотографіях і кліпах. Ну а головне — це пісня, вона про любов до життя. І я впевнена, що найцікавіше попереду. А 50 — це всього лише цифра. Бо молодість — це коли душа сміється.

— розповідає Марія.

Пісня "Лінія" створена у співавторстві з гітаристом і автором проекту "Gypsy Lyre" Геннадієм Бондарем. Видео кліп: "Бачу М'юзік Prodaction", режисер — Міха Хайкін, асистент режисера — Андрій Зінченко, художник-декоратор — Наталі Белі, стиль і muah — Світлана Власюк, постпродашн — Володимир Бойко, фотограф Ольга Сошенко.

Ми також вітаємо Марію Бурмаку!

Также не пропустите: новоиспеченные родители ONUKA и THE MANEKEN дали первое интервью о сыне

Подписаться Подписаться
Материалы по теме:
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости