"Чувак хоче хайпувати": Jerry Heil подает в суд на музыканта

"Чувак хоче хайпувати": Jerry Heil подает в суд на музыканта

Вчера, 11 июля, певица Jerry Heil сообщила, что подает в суд на исполнителя FAYNYY. Какой фактор спровоцировал девушку принять такое решение, читайте в нашем материале.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Jerry Heil — блогер и певица, настоящее имя которой Яна Шемаева. Также Яна была участницей Нацотбора на "Евровидение 2020".

Вчера, 11 июля, певица написала на своей Инстаграм-странице, что подает в суд на исполнителя FAYNYY. В качестве доказательства, опубликовала фото документа-обращения в суд.

Ранее Jerry Heil писала в Инстаграме пост о том, что ее раздражает новая песня Сергея Москальца (настоящее имя исполнителя FAYNYY — Прим. ред.) с названием "Не Яна", в котором есть фраза "Тр*хнути Джеррі Хейл".

Jerry Heil фото

Яна призналась, что сначала просто игнорировала этот трек. Но когда исполнитель потребовал от нее реакцию, иначе напишет еще таких треков, у девушки лопнуло терпение. Она решила подать иск в суд. В большом посте на Инстаграм-странице она объяснила свою позицию и отметила, что вызвало наибольшее возмущение в этой ситуации (орфография и пунктуация автора сохранены — Прим. ред.).

Jerry Heil
Jerry Heil
Певица
 

Я ПОДАЮ СУДОВИЙ ПОЗОВ⚡️

Ніколи не була конфліктною — і от знову

Як я і писала, трек з приспівом "трахнути JH" я благополучно ігнорувала, поки мене не почали запалювати інфою про нього. Але цього для хайпу було мало, тому виконавець вирішив поставити його на рекламу!

Що далі? Хлопець написав в сторіз, що якщо я не відреагую, він напише ще таких чудесних тречків! Але що сталося після моєї реакції? Чувак зняв відео, де каже, що НЕ ЦЕ мав на увазі, аргументувавши це неоспоримим фактом типу: "замініть "трахнути" на "поцілувати" — і у пісні набагато приємніший сенс. КЕП, ТОЧНО! А якщо змінити "трахнути" на "покатати на велику", виходить ще якийсь додатковий сенс Він заспівав те, що написав. Це не прямий ефір — на створення треку у людини йде час, і його достатньо, щоб усвідомити слова, які виконуєш. 

Мені пофіг. Бо я зараз сильна, загартована і вмію пробачати людей, які поки не розуміють певних речей — я сама тупа в багатьох питаннях!

Але. Я яскраво пам’ятаю, як боялася ходити вулицями свого міста, бо в 13 років отримувала листи сексуального характера від сусіда. Як неодноразово прямо серед вулиці отримувала ляпаса по дупі від проїжджаючих повз крутих васильківських наїзників мотороллерів. Пам’ятаю, як боішся підняти очі, коли йдеш вулицею, бо компанія зліва вважає, що "кскскс" — чудовий спосіб тебе покликати. Таких ситуацій сталося з сотню лише зі мною. Але таких випадків — мільйони з мільярдами дівчат у світі!

І тепер це саме відбувається в інтернеті. І виходить, можна навіть пісні такі випускати!

Чувак хоче хайпувати, я його не осуджую. Мені не подобається використання жіночої сексуальності для хайпу, та на жаль, немає поки жодної статті, яка би змусила його подумати над тим, ЩО він сказав.

За процедурою, я змушена перед поданням позову проінформувати @faynyy про мої наміри і попросити видалити трек з усіх платформ і зняти відео-вибачення. Наголошую: конкретно я не ображена. Мені важливо, щоб цей випадок став прецедентом і щоб соціум перестав вважати, що говорити так з НЕЗНАЙОМОЮ дівчиною — це ок! Слова мають значення.

Звернення в каруселі. Такий же документ шукайте у себе на пошті, @faynyy

 
Jerry Heil фото

А вот и видео музыканта FAYNYY, которое стало последней каплей в том, чтобы Jerry Heil обратилась в суд.

 

Читать также"Мне не нужен мужчина": Айза Анохина поделилась подробностями расставания с Олегом Майами

Вся информация о жизни звезд в нашей рубрике "Новости шоу-бизнеса".

Фото: Инстаграм Jerry Heil

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости