"Бурштинові копи": у Києві розпочалися зйомки комедії про українських поліцейських

"Бурштинові копи": у Києві розпочалися зйомки комедії про українських поліцейських

15 липня у Києві розпочалися зйомки повнометражної комедії "Бурштинові копи". За традицією, у перший знімальний день відбулося урочисте розбиття тарілки.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

"Бурштинові копи" – це українська комедія, яка стала одним із переможців Одинадцятого пітчингу проектів Держкіно і отримала фінансування від держави.

На урочистому заході фільм представляли продюсери — директор телеканалу НЛО TV Іван Букрєєв та керівник студії "Мамахохотала" Іван Мелашенко, Голова державного агентства України з питань кіно Марина Кудерчук, режисерка фільму Аліна Бухтіярова та актори стрічки – Євген Янович, Олег Маслюк, Аліна Паш, Дар’я Петрожицька, Олександр Рудинський, Андрій Бурим, Аліса Тункевич.

бурштинові копи

Це вперше дві державні структури – Держкіно і Нацполіція – долучилися разом до такого
культурного проекту. Цей фільм буде початком творчості, в якій буде показано героїзм наших
українських поліцейських. Історія хоробрості і самовіддачі, які є в реальному житті, але які ми, на жаль, не завжди бачимо, буде втілена на великому екрані. Фільм "Бурштинові копи" дасть
змогу побачити, як наші поліцейські нас захищають і з якими труднощами їм доводиться
стикатися.

— голова Держкіно України Марина Кудерчук.

бурштинові копи

Передусім, дуже вдячний Держкіно, Нацполіції і Академії внутрішніх справ за підтримку
проекту. Наші головні актори – Женя Янович та Олег Маслюк – за допомоги Нацполіції навчилися правильно поводитися зі зброєю, занурилися у реальну атмосферу підготовки поліцейських, пройшли курс "молодого бійця". У нашій комедії крім пригод і гумору закладено важливу соціальну складову. Дуже хочеться,
щоб нашу поліцію поважали і розуміли, наскільки непростою є служба. Ми спробуємо зробити свій внесок у хороший і правильний імідж поліції.

—продюсер стрічки Іван Букрєєв.

бурштинові копи

Усім відомі популярні фільми про поліцейських, французька комедія "Таксі", американська "Поліцейська академія", "Погані хлопці" та інші. Ми ж вирішили створити по-справжньому українське кіно про українських поліцейських. Хочемо реалізувати культову стрічку, яку будуть цитувати і якою захоплюватимуться. Вважаю, що Україні потрібно більше фільмів, в яких правда і справедливість перемагають, і наші "Бурштинові копи" – саме така стрічка.

— продюсер Іван Мелашенко.

Під акомпанемент оркестру Національної академії внутрішніх справ України творці фільму і актори розповіли, що докладуть зусиль, аби зробити смішну комедію, яку захочеться подивитися не один раз.

"Бурштинові копи" – це проект, знятий на замовлення телеканалу НЛО TV, виробництва Кінокомпанії ТОВ "КіноХіт Ю Ей", за підтримки Державного агентства України з питань кіно, медіа-холдингу "Медіа Група Україна", телеканалів "Україна" та НЛО TV, студії "Мамахохотала" та технічно-консультаційної підтримки Національної поліції України, Національної академії внутрішніх справ України.

бурштинові копи

За сюжетом, патрульний Максим (Євген Янович) із дитинства мріяв стежити за правопорядком, щоб робити світ безпечним і справедливим. Усе йшло за планом, але журналісти заскочили Максима під час чергування з напарницею в нестатутній ситуації. За це Максима переводять з Києва до селища глибоко в житомирських лісах. Там він і його новий напарник Богдан (Олег Маслюк) переходять дорогу бурштиновій мафії.

Чи зможе Максим знайти спільну мову з колоритними місцевими копами та перемогти всесильного Бурштинового Барона? І що має зробити звичайний патрульний, аби кохана його пробачила?

Прем’єра фільму запланована на лютий 2021 року.

Також не пропустіть: куда пойти на выходных в Киеве?

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости