Вот это профессионализм: у Марички Падалко в прямом эфире выпал зуб, но она продолжила работу (коммментарий телеведущей)

Вот это профессионализм: у Марички Падалко в прямом эфире выпал зуб, но она продолжила работу (коммментарий телеведущей)

Вчера мы писали о том, что канал "1+1" отмечает 25-летие. И надо сказать, работа журналиста часто включает моменты неожиданные и даже из ряда вон выходящие. Такая ситуация приключилась со звездой "1+1", телеведущей Маричкой Падалко.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

В Сети активно обсуждают видео, где у Марички Падалко в прямом эфире выпал зуб. Но она была настолько невозмутимой и не подала вида, будто подобные инциденты у нее случаются каждый день.

Многие говорят, что телеведущая проявила чрезвычайный профессионализм. Смотрите видео далее.

 

Ввиду резонанса, который ролик вызвали в Сети, Маричка Падалко прокомментировала ситуацию (далее орфография и пунктуация автора сохранены — прим.ред.).

Маричка Падалко
Маричка Падалко
телеведущая
 
Нова "слава" прийшла звідки не чекали .... і підтримка теж. Так, в мене справді сьогодні під час прямого ефіру ТСН о 9:00 випала частина переднього зуба). Це, напевно, найкурйозніший мій досвід за двадцять років роботи ведучою. Прямий ефір тим і прекрасний, що завжди непередбачуваний. Так, в 2013 я вперше прямо в своєму ефірі побачила кадри затримання свого чоловіка на протесті під Київрадою, а кілька років тому мою ногу під час випуску несподівано почала облизувати собака, що забігла зі студії @snidanok Цього разу моя колега @nata_goncharova мені написала, мовляв, "ти так зреагувала, ніби ти щодня губиш зуби". Ні, не щодня. Просто саме зараз я вирішила виправити ту прикрість, яка сталася понад десять тому. В мене в спальні стояв важкий металевий будильник і одного разу дуже зацікавив мою маленьку доньку. Вона схопила його з підвіконня і почала розмахувати "іграшкою" навколо сплячої мами. І щойно я позіхнула, як маленька весела ручка відбила мені половину зуба. Зараз зважилася нарешті на більш радикальний ремонт. Тільки була не дуже уважна до заборони свого стоматолога надкусувати їжу передніми зубами до закінчення лікування. Власне, тому сталося те, що сталося... Чесно кажучи, думала, що інцидент пройде непоміченим. Саме цей епізод свідомо не виклали на YouTube канал ТСН. Але ми недооцінили уважність наших глядачів. Блогерка @ekulka виклала це в своєму профілі, і .... понеслося по всіх виданнях, і не лише українських. В усій цій історії мене особисто вразила та кількість підтримки, яку я отримала) - і в коментарях, і в особистих повідомленнях. Друзі, велике Вам спасибі))). В будь-якій ситуації зберігаємо спокій. Завтра вранці побачимось.
 

Как видите, в прямом эфире случается всякое. Главное то, как с этой ситуацией справляется человек...

у марички падалко выпал зуб

Самые свежие материалы о звездах ищите в разделе "Новости шоу-бизнеса".

Фото: соцсети, открытые источники в Сети

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости