"Коала": Христина Соловій презентувала пісню з нового альбому (ПРЕМ’ЄРА)

"Коала": Христина Соловій презентувала пісню з нового альбому (ПРЕМ’ЄРА)

Українська співачка Христина Соловій представила новий сингл — чуттєву пісню "Коала". Дізнайтеся в нашому матеріалі, чому виконавиця порівнює почуття кохання з обіймами коали.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Авторкою слів та музики є сама Христина Соловій. Вона з ніжністю розповідає свою історію кохання.

Зазначимо, що неповторні ілюстрації для лірик-відео виконала праонука видатної української художниці Марії ПриймаченкоАліна Гаєва.

До створення життєрадісного треку "Коала" долучився саундпродюсер Павло Литвиненко, з яким Христина вже працювала над альбомом "Любий друг".

Христина Соловій фото

Дівчина із захопленням розповідає про майстерність Литвиненка і сподівається на подальшу співпрацю:

Пісня "Коала" майже одразу заявила про свій саунд. Подальша робота над нею — лише витончені деталі. Павло уважно і мужньо брав до уваги всі мої першочергові ідеї, а саунд, звучання інструментів, він зробив сам. Я спочатку не могла в це повірити, мені здавалося, що треба запросити музикантів. Ми врешті запросили їх, але зробити краще не змогли. Тому все, що ви чуєте у пісні "Коала" — це саундпродюсування Павла Литвиненка.

Христина Соловій фото

Вивляється, що для Христини коала є уособленням всеохопної ніжності почуттів:

Ви бачили, як коали обіймають дерева? З такою силою ніжності обіймають коханих, а я ще й можу застрибнути з руками і ногами. Коли уявляю коалу — відчуваю всеохопну ніжність і готова ділитися нею з усім світом. Ми зараз вчимося жити у новому світі. В час, коли вже всі зрозуміли, що людські стосунки — це єдина важлива річ, яка тримає цей світ. І навіть якщо у стосунків вийшов термін придатності — ніколи не забувайте бути вдячними тим, хто розділив з вами найщасливіші миті. Життя коротке. Дива скороминущі. Цінуйте кожен момент.

Христина Соловій фото

 

Проекти в колаборації — це зажди нове, тому я з радістю погодилась намалювати анімаційний кліп для Христини Соловій. Це була стихійна робота, можливість пошуку нових форм, нова історія, яку я мала можливість оживити — чи це не найцінніше, бачити, як твої творіння живуть своїм життям,

— поділилася художниця Аліна Гаєва.

Дивіться і насолоджуйтеся!

Читать также"Абстрактная история о чувствах": Луна представила новый клип Fata Morgana (ПРЕМЬЕРА)

Нагадаємо, що Христина Соловій заспівала в дуеті з Олегом Скрипкою.

Фото: Тетяна Бундзило

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости