Неоічкуваний дует: Олег Скрипка та Христина Соловій випустили пісню та кліп "Зима"

Новости шоу-бизнеса
Ирина Майстренко

Ирина Майстренко

Фриланс-редактор

Починаємо п'ятницю з музичних новин. Сьогодні презентують результати колаборації  Олег Скрипка та Христина Соловій. Зустрічайте пісню та кліп "Зима"!

Доки наші читачі обговорювали прем'єру від гурту Mountain Breeze , 24 січня Олег Скрипка разом із Христиною Соловій презентували спільний ​кліп на пісню "Зима".

Це чуттєва та лірична композиція, сповнена таємничих настроїв, та вишуканий романтичний кліп, що підкреслює ті емоції, які надихали артистів. Кліп та пісня вже доступні на офіційних сторінках виконавців у соцмережах та на музичних онлайн-сервісах.

Related video
соловій скрипка зима

Ось що говорить Христина Соловій про свій першій в житті дует та про зйомки кліпу:

Христина Соловій

Христина Соловій

співачка

Я дуже обережно ставлюся до дуетів, бо вони впливають на творчість. Ти впускаєш у себе світ іншого музиканта, переймаєш його енергію та дзеркалиш його. Це мій перший дует і я щаслива, що він відбувся з легендарним Олегом Скрипкою. Я отримувала багато пропозицій заспівати в дуеті, але не відчувала себе готовою з різних причин. Пропозиція Олега – це таке стовідсоткове потрапляння в ціль. Хімія, яку не потрібно шукати. Вона є і все. Як саме це вплине на мою творчість – самій цікаво. Може, я почну краще танцювати, або стану м‘ягше вимовляти букву «л», або куплю собі косуху, навчуся грати на гітарі і подамся в рокери. Зйомки тривали досить довго, але я зовсім не помітила, як минув час. У перервах ми з Олегом багато говорили про все на світі. Я вмикала йому свою улюблену музику, а Олег вчив мене танцювати. Атмосфера була романтична.

Режисером кліпу у стилі легкого бароко став Юрій Двіжон. Ось що він розповідає про ідею кліпу:

соловій скрипка зима

Часто, закохавшись, люди бояться зробити крок назустріч одне одному. Саме тоді їхні емоції, як маріонетки, опиняються під владою страху бути відштовхнутими чи незрозумілими. Через це герої зближуються з осторогою. Але інколи потрібно дати волю почуттям і звільнити їх від "крижаних кайданів"…

Цього ж дня відбудеться ексклюзивний концерт-презентація у Київському планетарії, присвячений релізу кліпу.

{media_gallery_1}

Гостей зустрічатиме культовий DJ DerBastler —  офіційний діджей гурту Gogol Bordello. Олег Скрипка виконає свої найкращі хіти в оригінальному супроводі арфи та флейти. А кульмінацію концерту стане презентація кліпу "Зима" у форматі повнокупольного шоу та спільне виконання пісні з Христиною Соловій — вперше наживо.

соловій скрипка зима

Олег Скрипка також прокоментував концерт-презентацію:

соловій скрипка зима

 Ми вирішили продовжити зимові святкування та подарувати нашим друзям та прихильникам ще один чарівний вечір. До цього дня ми готуємо спеціальну програму: на вас чекає яскраве шоу, святкова атмосфера та приємні сюрпризи!

Із задоволенням пропонуємо вам оцінити новинку!

Також дивіться плейлист моделі Мальвіни Чуклі .

Фото: прес-служба