Владимир Зеленский присвоил Кузьме Скрябину звание Героя Украины

Владимир Зеленский присвоил Кузьме Скрябину звание Героя Украины

Сегодня исполнилось бы 52 года кумиру миллионов — Андрею Кузьменко. В этот день его семья, родные, друзья и поклонники таланта вспоминают его песни, мудрые цитаты, вдохновляясь актуальностью его слов до сих пор. Также стало известно, что Президент Владимир Зеленский присвоил Кузьме Скрябину звание Героя Украины. Подробности уже в нашем материале.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Напомним, лидер группы "Скрябин" погиб 2 февраля 2015 года в ДТП в Днепропетровской области. 

Позже тогдашний Президент Украины Петр Порошенко наградил его орденом "За заслуги" І степени (посмертно). А сегодня появилась официальная информация о том, что Президент Украины Владимир Зеленский подписал указ о присвоении музыканту Кузьме Скрябину звания Героя Украины.

скрябин герой украины

На официальной странице Президента в Facebook Зеленский опубликовал душевный пост, анонсируя новости:

Владимир Зеленский
Владимир Зеленский
Президент Украины
 

Сьогодні Андрію Кузьменку виповнилося б 52 роки. Його загибель стала справжнім шоком для всього суспільства. Він був таким щирим і відкритим, таким своїм, що у той страшний день кожен з нас відчув, ніби втратив рідну, близьку людину.

З початком війни Андрій регулярно їздив на схід та допомагав нашим захисникам. Кузьма і сам був справжнім захисником України. Воїном слова. Його зброя – ручка, папір та мікрофон. Піснею він зцілював душу, словом – заряджав на боротьбу. За сильну, квітучу та непереможну Україну.

У кожного українця є гарний спогад, пов’язаний з піснями Кузьми. Він залишив слід у серці кожного. Він вчив нас не забувати й дзвонити справжнім друзям зі старих фотографій. Приїжджати до мами, щоб посидіти на кухні не одну годину. І, звісно, він вчив нас не стидатися своєї землі, бо кожен – сам собі країна.

Сьогодні нам дуже не вистачає Андрія. Артиста, поета, волонтера. Людини. Українця. Який дуже хотів, щоб люди в його країні жили мирно та щасливо.

Сьогодні я підписав указ про присвоєння Андрію Кузьменку звання Героя України. Ми завжди пам’ятатимемо тебе і разом зробимо все, щоб перетворити Україну на місце щасливих людей.

Фото "Укрінформ"

 
скрябин герой украины

Навсегда в наших сердцах...

Также смотрите декодинг последнего клипа Кузьмы "Дельфіни".

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости