Нас не чують: українська музична профспілка вступає в боротьбу за свої права та влаштовує мітинг

Нас не чують: українська музична профспілка вступає в боротьбу за свої права та влаштовує мітинг

Нещодавно ми повідомляли вам, що українські зірки та продюсери об’єдналися у Всеукраїнську музичну профспілку. І вони вже перейшли від слова до діла. Тепер же вони активно вступають у боротьбу за свої права на проведення концертів. Подробиці уже в нашому матеріалі.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Сьогодні стало відомо, що Всеукраїнська профспілка працівників музичної індустрії влаштовує мирний мітинг під Кабінетом Міністрів України на знак протесту проти указу про часткову заборону на проведення концертів для організаторів за ознакою основного КВЕД'а в рамках продовження адаптивного карантину.

Нагадаємо, 26-го серпня Кабінет Міністрів підтримав проєкт постанови, яка передбачає заборону організації концертів, крім тих, що проводяться закладами культури і для яких концертна діяльність протягом останнього року є основним видом діяльності.

митинг нас не чують

З цього приводі профспілка виспловлює наступну позицію:

Члени профспліки
Члени профспліки
 
 
Ми проти встановлення вибіркових карантинних обмежень і дискримінації організаторів концертів. Не виривайте в нас право на працю і виживання. Вимагаємо розробки державної політики, яка врятує музичну індустрію під час її повної зупинки! Ми довго терпіли, дотримувались всіх обмежень, поважаючи думку й позицію влади. Ми повністю були зупинені, за що не отримували жодних компенсацій при утриманні наших працівників, потім організовували концерти з дотриманням вимог Уряду розміщення 1-ї людини на 5 кв.м. Але з останніми діями КМУ у вигляді Постанови 720 від 26.08.20, що обмежують права та свободи громадян, гарантовані Конституцією України, ми не можемо миритися. Тепер організаторів розділяють ще і за ознакою основного чи не основного КВЕД’у для боротьби з пандемією (хоча при реєстрації це формальність, а КВЕД’и потрібні лише для статистики). Це рішення остаточно зламає музичну індустрію в Україні.
 

Мета акції — привернути увагу представників влади та спільними зусиллями створити план виходу з кризи. Призупинити дію або скасувати постанови Кабінету Міністрів України, які Конституційний Суд України визнав такими, що не відповідають Конституції, та дозволити проведення подій без вибіркового підходу.

До членів профспілки, як учасники мітингу, доєднаються українські зірки й молоді артисти, промоутери та організатори подій. На акцію запрошуються всі представники музичної індустрії.

Захід проходитиме у четвер, 3-го вересня з 11:00 до 14:00 біля Кабінету Міністрів України, за адресою Михайла Грушевського 12/2. 

Організатори просять дотримуватися дистанції й використовувати маски.

Свою думку з цього приводу вислова в Інстаграм співачка Оля Полякова.

 

Долучитися до акції:

Читать такжеПремьера! Оля Полякова представила новую песню — "Белый танец" (ВИДЕО)

Нагадаємо, 11 серпня було зареєстровано Українську Музичну Профспілку. Представники локальної музичної індустрії об’єдналися з метою створення сучасного законодавства, інвестиційного клімату та релевантної податкової політики для всх діячів сфери, а також захисту їхніх інтересів та поліпшення умов праці.

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости