"Від своєї мрії ніколи не відмовляються": KAZKA про українську музику, конфлікти та проєкт "Звуки Чорнобиля"

"Від своєї мрії ніколи не відмовляються": KAZKA про українську музику, конфлікти та проєкт "Звуки Чорнобиля"

Український гурт KAZKA вже не перший рік знаходиться на піку популярності. Їхні пісні знають напам'ять не тільки українці, а й жителі іноземних країн. Нам вдалось поспілкуватися з солісткою гурту, Олександрою Заріцькою, та розпитати про плани колективу, дізнатись про їхні конфлікти та участь у новому проєкті "Звуки Чорнобиля".

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

"Звуки Чорнобиля" — це не просто музичний альбом, а справжня історія про трагедію, яка сталась в 1986 році та залишилась в серцях людей назавжди. Команда українських митців ARTEFACT та передових артистів вирішили створити музичну книгу, що розповідає всю правду та біль про страшну катастрофу. Гурт KAZKA — одні з тих музикантів, які вирішили долучитись до суспільно важливого проєкту.

Ми поспілкувались з солісткою KAZKA — Олександрою Заріцькою — та пропонуємо вам дізнатися більше про їхній колектив, українську музичну індустрію та проєкт "Звуки Чорнобиля".

  • Олександро, розкажіть про роботу над проєктом "Звуки Чорнобиля".
"Ніколи не відмовляються від своєї мрії": KAZKA про українську музику, конфлікти та проєкт "Звуки Чорнобиля" - фото №1

Наш гурт завжди залюбки береться за цікаві і важливі для суспільства проєкти. Тому ми без роздумів погодились на участь у "Звучи Чорнобиля". Спочатку створили трек, а потім і кліп. Закликаємо усіх прослухати пісні, які увійшли до збірки, адже вони несуть величезну цінність та розповідають важливу історію.

  • Яка пісня від вашого гурту потрапила до альбому "Звуки Чорнобиля"?

Трек називається "Острів". Це пісня про покинутий людьми рідний край. Ці люди вже пустили коріння в інших місцях, але пам’ять завжди буде повертати їх туди, де вони народились...

  • Євробачення, Х-фактор, Голос країни — стільки шоу і стільки ж, напевно, злетів, падінь та уроків. Якими висновками з участі в цих проєктах ви можете поділились?

Кожен з проєктів став для нас "школою життя".

"Ніколи не відмовляються від своєї мрії": KAZKA про українську музику, конфлікти та проєкт "Звуки Чорнобиля" - фото №2

На кожному шоу ми зустріли так багато цікавих і талановитих людей, з якими співпрацюємо та просто дружимо досі. Крім того, усі ці проєкти допомогли нам знайти наших казкових фанів, які надихають творити!

  • Чия музика та творчість яких українських артистів надихає вас? Є ті, з ким би хотіли створити колаборацію?
"Ніколи не відмовляються від своєї мрії": KAZKA про українську музику, конфлікти та проєкт "Звуки Чорнобиля" - фото №3

Українська музика, зараз, як ніколи раніше, змушує нас кожен день пишатись розмаїттям, фантазією і стилем виконавців. Безумовно, ми мріємо про колаби з багатьма артистами. І, зізнаємось, що скоро ви почуєте одну з нових пісень в колаборації з суперталановитим співаком.

  • Якою бачите українську музику в майбутньому? Буває, що жалієте через те, що працюєте в цій сфері?

Зараз вже важко уявити, що буде через декілька років, бо ми дуже стрімко розвиваємось, і щодня в Україні стає все більше і більше талантів, тому не хочу загадувати наперед. А щодо шкодування — ні.

Від своєї мрії ніколи не відмовляються.

"Ніколи не відмовляються від своєї мрії": KAZKA про українську музику, конфлікти та проєкт "Звуки Чорнобиля" - фото №4
  • Колектив — це класно, але й важко. Напевно, між вами бувають непорозуміння. Розкажіть, як вам вдається знаходити спільну мову?

Ми — сім’я. А в сім’ї, як відомо, бувають сварки. Однак, як би банально це не звучало, ми один одного підтримуємо, піклуємось і любимо, тому нам завжди вдається дійти згоди та налагодити стосунки.

Також вам буде цікаво: група "Бумбокс" випустила непростий кліп на пісню "Ангела".

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости