Як встигати все: лайфхаки з тайм-менедженту від зірки ICTV Юлії Зорій (ЕКСКЛЮЗИВ)

Як встигати все: лайфхаки з тайм-менедженту від зірки ICTV Юлії Зорій (ЕКСКЛЮЗИВ)

Як позбутися звички – робити все у останній момент? Як не давати собі "слабинку" і бути максимально продуктивним? А головне: як все встигати? Ведуча "Ранку у великому місті" на ICTV Юлія Зорій постійно вчиться правильно використовувати і організовувати свій час, і їй це вдається. А якщо і ні, то вона не сварить себе за це, а просто дозволяє відійти від графіку.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Тож Юлія поділилась своїми корисними напрацюваннями. Візьміть наступні секрети до уваги, щоб ваш день проходим максимально ефективно.

юлия зорий лайфхаки

Інструменти, які працюють:

  1. Важливо заздалегідь спланувати свій день. Хоча б приблизно записуйте все, що хотіли б зробити. А який кайф ви відчуєте, коли викреслюватимезі списку усе те, що вже зробили. 
  2. За можливості, не заповнюйте увесь день справами. Розбивайте їх хоча б на 2 дні. У такому разі вірогідність того, що ви махнете рукою і знову відкладете задачі на завтра, менша.
  3. У списку ваших справ повинні бути одночасно ті, які приносять задоволення і ті, які треба зробити, хоча емоційного вдоволення ви від цього не отримаєте. Таке чергування справ дозволяє переключатися і зрештою виконати все.
  4. Не сваріть себе за те, чого зробити не встигли або не захотіли. Дозвольте собі іноді "ліниві" дні. Але пообіцяйте, що в конкретний день все доробите і зробіть це. А потім обов’язково похваліть себе за це. Хвалити себе за кожну виконану справу – супермотивуче заняття. 
юлия зорий таймменеджмент

А які у вас є лайфхаки, які допомагають розумно розподіляти свій час? 

Нагадаємо, Юлія Зорій недавно вийшла заміж.

Фото: пресслужба

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости