Серіал "Моя улюблена Страшко": хто міг би зіграти головну героїню? (ГОЛОСУВАННЯ)

Серіал "Моя улюблена Страшко": хто міг би зіграти головну героїню? (ГОЛОСУВАННЯ)

Телеканал "1+1" працює над драмеді "Моя улюблена Страшко" — адаптацією всесвітньо відомого колумбійського серіального формату Betty lafea або Ugly Betty. Хто б міг зіграти головню героїню в українській версії, пропонуємо вам проголосувати.

Оценка
- 4.33 из 5 возможных на основе 3 голосов

Нагадаємо, формат був включений в Книгу рекордів Гіннеса 2010 року як найуспішніша теленовела в історії, яка транслювалася в більш ніж 180 країнах, дублювалася на 25 мовах і була адаптована в більш ніж 20 країнах світу. Українська адаптація серіалу буде відрізнятися від оригінального формату. Вона відобразить реалії сучасного життя українців у великому місті, їхні проблеми та виклики.
 
Україномовний серіал "Моя улюблена Страшко" розповість про життя дівчини, яка влаштувалася на роботу асистентом директора великої косметичної компанії. Потрапивши в світ красивих і багатих, героїня відчуває себе незатишно, але вона не з тих, хто біжить від викликів. Вона доводить своєю працьовитістю, що приваблива зовнішність і модний одяг — це не головні якості в людині. І навіть її бос починає бачити в головній героїні щось більше, ніж просто "сіру мишку" помічницю.

моя улюблена страшко 1+1


Головні ролі виконають українські актори, але поки що їхні імена тримаються в суворій таємниці. Основною інтригою залишається, хто з українських акторок виконає головну жіночу роль. Пропонуємо розглянути хто б міг зіграти українську Бєтті. Голосуйте, хто на вашу думку міг би претендувати на головну жіночу роль.
 
1. Даша Рибак

Акторка не боїться експериментувати над власною зовнішністю. Так, нещодавно для зйомок у серіалі "100 тисяч хвилин разом" Даша перефарбувала волосся у яскравий рудий.

даша рибак

2. Ірина Кудашова

У серіалі "Школа", який зробив Іру відомою піднімались важливі соціальні проблеми, наприклад підлітковий булінг. Творці серіалу "Моя улюблена Страшко" наголошують на тому, що в серіалі будуть порушені актуальні питання, які поширені у нашому суспільстві. Тож, можемо припустити, що Ірі проект може стати цікавим.

ирина кудашова

3. Катерина Молчанова 

Акторка із цікавою зовнішністю могла б перевтілитися та зіграти дівчину, яку не сприймає суспільство через незвичний зовнішній вигляд.

Катерина Молчанова

4. Анна Кошмал

Українська акторка відома багатьом українцям за роллю Жені у серіалі "Свати", вона двічі була номінована на телевізійну премію "Телетріумф", тож можемо припустити, що продюсери залучать до картини вже відому акторку. 

анна кошмал

5. Лілія Цвелікова

Лілія відома багатьом глядачам "1+1" за роллю у серіалі "Доктор Віра". Акторка легко змінює образи, вдало втілює як комічні, так і драматичні ролі, тож ймовірно, що вона може зіграти Страшко. 

 
лилия цвеликова

Голосуйте!

Хто міг би зіграти головну героїню?

Фото: соцмережі, відкриті джерела

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости