"Поліція Гаваїв": на НЛО TV стартує американський детективний телесеріал

"Поліція Гаваїв": на НЛО TV стартує американський детективний телесеріал

31 травня о 21:00 на телеканалі НЛО TV стартує "Поліція Гаваїв". Серіал йтиме в ефірі з понеділка по четвер одразу по дві серії щодень.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

"Поліція Гаваїв" — це американський детективний телесеріал, в якому події розгортаються навколо елітного підрозділу штату Гаваї з боротьби зі злочинністю під назвою "5.0". За сюжетом, заслужений офіцер військового флоту Стів МакГаррет (Алекс О'Лафлін) вирішує змінити професію і стає поліцейським на найбільшому гавайському острові Оаха. І його єдина мета — знайти і помститися людині, яка вбила його батька. Але за прохання мера Стів лишається надовго, шукаючи класну команду для створення нового департаменту.

Незабаром до нього приєднуються відважні і амбітні вартові правопорядку: Денні Вільямс (Скот Каан), Чин Хо Келлі (Деніел Де Кім) і Коно Калакауа (Грейс Пак). Відділок "Гаваї 5.0" негайно починає боротьбу зі злочинністю на вулицях міста, а Стів паралельно продовжує власне розслідування.

"Поліція Гаваїв": на НЛО TV стартує американський детективний телесеріал - фото №1

Раніше ми анонсували розширення жанрової палітри для НЛО TV і впевнено крокуємо в цьому напрямку. Нашій аудиторії до душі детективні серіали, історії про
поліцейських, тож слідом за нашим серіалом "Суперкопи" та за американськими "Каслом", CSI і "Морською поліцією" ми вирішили порадувати глядачів показом
серіалу "Поліція Гаваїв". Вірю, що мікс ситкомів і процедуралів — ідеальна комбінація
для глядачів НЛО TV.

— директор телеканалу НЛО TV Іван Букрєєв.

"Поліція Гаваїв": на НЛО TV стартує американський детективний телесеріал - фото №2

Дивіться серіал "Поліція Гаваїв" з понеділка по четвер о 21:00 на НЛО TV.

Також не пропустіть: краще за альбом — Фіолет випустив музичну збірку "Стежка"

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости