Певице Руслане исполняется 48: артистка поделилась сокровенными мыслями с поклонниками

Новости шоу-бизнеса
Ирина Майстренко

Ирина Майстренко

Журналист

В числе именинников мая  — популярная украинская певица Руслана . С какими мыслями артистка встречает день рождения, читайте в нашем материале.

Победительница "Евровидения"-2004, одна из самых ярких и самобытных артистов современной Украины, а также адепт возобновляемой энергетики — певица Руслана — сегодня принимает многочисленные поздравления от своей семьи, друзей, а также армии поклонников.

В свой личный праздник звезда украинской сцены с мировым именем также обратилась к миру со следующим заявлением:

Related video
Руслана

Руслана

певица

Сьогодні день, коли Бог дав мені шанс побачити, відчути і творити це життя і цей світ прекрасним! Я побачила і відчула всім серцем... Багато творила і робила, але головне попереду... Мої Мамі (Nina Lyzhychko) і Татуню (Степан Лижичко) робили і роблять все для мене, ніби знаючи, що переді мною великі випробування... Все, що я бачу від свіх людей поруч зі мною, від друзів і від команди, від мого Сашка (Oleksandr Ksenofontov), ніби готують мене до політу "на Марс" чи навіть далі... І прямо зараз... для всіх нас... я творю... щось більше навіть, ніж проект... не лише музику, альбом, фільм і шоу.... я готую себе... щоб віддати вам все, що можу і навіть більше.... я маю щастя бути для вас “драйвером” і заряджати енергією, яку віддаю завжди... Я щаслива, що присвятила себе людям, сцені, музиці... Я щаслива відчувати і творити наше життя... з чистою енергією... з чистим серцем... і мій новий проект повністю заради ідеї, яку я хочу підняти на найвищий рівень, який тільки вдасться... Наше Серце, що є непізнаною і найбільшою тайною всього... ХартБіт... Це - те, заради чого б'ється серце... так нестримно і так шалено... так сильно і так хвилююче... заради того, ...щоб віддати все ... не просячи навзаєм нічого... просто так... все світло, драйв, любов, тепло, запал, шаленство... дико до безтями... Такою створив мене Творець... такою я залишуся назавжди... вашою Русланою... то на Світанку, то у Диких танцях.. яка завжди творила, творить і творитиме від всього Серця... у цьому сенс мого життя... у цьому вся я... Люблю мого Творця, моїх найпрекрасніших неймовірних найкращих тата і маму, мою сім'ю, моїх друзів, команду, моїх прихильників, мою країну і весь світ, мою прекрасну Планету і весь цей Всесвіт... люблю Життя... всім Серцем... ваша... Руслана ❤️

В следующем видео вы можете увидеть, в каком настроении сегодня пребывает именинница.

Мы желаем новых вершин Руслане и продолжаем следить за ее успехами!

день рождения русланы лыжичко

Также читайте отзывы нашей редакции о "Евровидении".

Фото: соцсети