Актор Тарас Цимбалюк став пожежником в рамках проєкту "Якби не шоу-бізнес" (ФОТО)

Новости шоу-бизнеса
Ирина Майстренко

Ирина Майстренко

Журналист

Ви просто повинні побачити ці фото!  Актор Тарас Цимбалюк став пожежником в рамках проєкту "Якби не шоу-бізнес". Подробиці вже у нашому матеріалі.

Ще одна дитяча мрія втілилася на полотні, завдяки проекту "Якби не шоу-бізнес". Тарас Цимбалюк, який зараз готується до весілля, приміряв на себе образ рятувальника. З оголеним торсом, з маленьким кошеням у руках та на фоні пожежної автівки — на фотосесії цього артиста було максимально жарко!

Наступні фото і відео цьому доказ. Ось що говорить артист про те, чому вирішив втілити саме цей образ:

Related video
тарас цимбалюк пожежник фото

З дитинства мене завжди цікавила та конструкція машини, коли з неї витягується якийсь шланг та ллється вода. Я знав, що пожежники – це герої, які рятують людей, тому ця ідея мені й імпонувала,

— розповів Тарас Цимбалюк.

Ексклюзивними фотографіями та відео бекстейджу зйомки фотопроєкту "Якби не шоу-бізнес" поділилися організатори.

Актор Тарас Цимбалюк став пожежником в рамках проєкту "Якби не шоу-бізнес" (ФОТО) - фото №2

Більше читайте у відео.

Фотопроєкт "Якби не шоу-бізнес" — це соціально-орієнтований месседж до молоді, яка в пошуках себе. У сучасному світі соцмереж дуже розвинута пропаганда розвитку себе як публічної людини. Актори, співаки, блогери, ведучі своєю участю у цьому фотопроєкті демонструють, що є такі професії, які не "на слуху" у соцмережах і не "ведуть" за собою мільйони підписників, але вони вкрай важливі для формування майбутнього здорового суспільства. У такому повноцінному суспільстві кожен знаходить себе, своє місце і свою справу — не ту, яка просто "модна", а до якої є хист і лежить душа.

Результатом проєкту планується фотовиставка, де на світлинах зірки постануть в образі професій, про які вони мріяли у дитинстві. На фотовиставку будуть запрошені всі герої проєкту, серед яких Злата Огнєвіч , Влад Яма, Павло Зібров, Віктор Павлік , Тарас Цимбалюк й інші.

Фото:  "Якби не шоу-бізнес"