Холдинг StarLightMedia и канал М1 и прокомментировали вырезанный из эфира поцелуй MELOVIN с парнем

Холдинг StarLightMedia и канал М1 и прокомментировали вырезанный из эфира поцелуй MELOVIN с парнем

Главной нашумевшей новостью недели стал каминг-аут MELOVIN, который он совершил вчера во время выступления на Atlas Weekend (вероятно, как бисексуал). Как оказалось в итоге, его выступление вырезали из эфира, поэтому все ждали официальной реакции М1 о ситуации. Подробности ситуации читайте в нашем материале.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов
Related video

Напомним, MELOVIN в конце выступления на Atlas Weekend поцеловал девушку и парня, заявив тем самым о своей сексуальной ориентации. Также он поднял радужный флаг в поддержку ЛГБТК+. Позже на своей странице в Инстаграм он сообщил, что его каминг-аут не вошел в эфир на М1, что вызвало большой резонанс в Сети.

Ввиду того, какую реакцию это вызвало в Сети, холдинг StarLightMedia, в который входит музыкальный канал М1, официально прокомментировал ситуацию.

камингаут меловина скандал

StarLightMedia
StarLightMedia
медиахолдинг
 

Камінгаути — дуже важливі. Це прояв права на свободу самовираження та ознака демократичного суспільства. Ми раді вітати вчинок Melovin, який зробив одну з перших таких заяв серед публічних людей в Україні. Сподіваємось, що це стане початком нового рівня безпеки, діалогу та захисту прав та можливостей ЛГБТ+ спільноти в Україні. 

Фестиваль Atlas Weekend — масштабна музична подія, що об’єднала сотні артистів, 5 сцен, зібрала десятки тисяч гостей. Нам всім шкода, що настільки важливий момент заяви артиста не потрапив у прямий ефір. Прикро, що команді каналу не повідомили про запланований момент і трансляція продовжилась за традиційними принципами ефіру — активність переключень, зміна локацій та учасників заради більшої динамічності та яскравості кадру.  Але, на щастя, ми телебачення, а значить маємо великі можливості для діалогу з глядачами про важливе.

StarLightMedia — медіагрупа, що беззмінно розділяє цінність прав людини та має лідерські потужності, які ми використаємо для висвітлення цього цінного моменту. Тому, вже зараз наша талановита команда Вікна-Новини готує великий матеріал про камінгаут, від вечора ми використовуємо для висвітлення і наші діджитал ресурси. Крім того, ми вже отримали обіцянку від наших колег з М1 про спільну з Atlas Weekend пришвидшену роботу над концертною версією ефіру. Вже сьогодні вона буде доступною для кожної небайдужої людини в Україні та поза її межами.

 

Также есть комментарий телеканала М1, который опубликовала Украинская общественная организация KyivPride в Инстаграм.

камингаут меловина скандал
 
камингаут меловина скандал

Генеральный директор телеканала М1 Сергей Перцев в Facеbook также придерживается этой версии, что поцелуй MELOVIN не вырезали, а просто перфоманс заранее не утвердили, поэтому каминг-аут не попал в эфир.

А что вы думаете о ситуации?

камингаут меловина скандал

Фото: соцсети, скриншоты

Подписаться Подписаться

Сейчас читают

Последние новости