Скандал переріс у колаборацію: Jerry Heil та Анна Трінчер випустили дует "Плакса"

Скандал переріс у колаборацію: Jerry Heil та Анна Трінчер випустили дует "Плакса"

П'ятница — традиційно день прем'єр. Зірки один поперед одного хизуються релізами. І зараз у центрі уваги дует Jerry Heil та Анни Трінчер з піснею "Плакса". Зустрічайте!

Оценка
- 4.33 из 5 возможных на основе 3 голосов

16 липня Jerry Heil разом з Анною Трінчер випустили спільний трек "Плакса", який ще до офіційного релізу набрав обертів та "завірусився" у соцмережі TikTok.

В основі пісні "Плакса" — історія двох вигаданих закоханих на ім’я Таня і Даня. Чи, можливо, не таких вже і вигаданих? Як нам добре відомо, в творчості Jerry Heil все вигадане так чи інакше має реальне підґрунтя: співачка дуже часто надихається історіями інших людей, перетворюючи їх на хітові композиції з "ефектом впізнавання". Словом, ця фіктивно-справжня парочка має певні проблеми у стосунках: Таня і Даня очевидно люблять один одного, але спілкуються різними мовами любові. Через це між ними накопичуються непорозуміння, що завжди заважають коханню. 

Jerry Heil так коментує новинку:

хейл тринчер плакса

Пісня про знайому кожному ситуацію. Він задарює її подарунками, ціна яких для неї нічого не означає, тому що вона мріє побачити підтвердження їх любові штампом з РАЦсу. Вона в свою чергу готова загодувати його борщами до відвалу, не розуміючи, що для нього з коханою і мівіна — страва богів! І поки вона не усвідомить, чи дійсно хоче догоджати суспільним уявленням про стосунки, за сльозами ПЛАКСА не бачитиме, що щастя вже тут. 

Анна Трінчер додає:

хейл тринчер плакса

Насправді я велика прихильниця творчості Jerry Heil. Десь місяць тому я сиділа і думала про те, як нам об’єднати наші сили та музичні смаки — і зробити классну коллабу. Нарешті це сталося. Я вважаю, що це дуже крутий і якісний україномовний продукт, а сьогодні це велика рідкість. 

Це — перша спільна робота Jerry Heil та Анни Трінчер. Її прем’єрі передував справжній скандал, причиною якого стало випадкове "злиття" переписки. Анна Трінчер знялась у відвертій фотосесії та надіслала Jerry Heil знімки у приватному листуванні. Готуючись до релізу та весь час перебуваючи на зйомках нового зіркового шоу "Співають всі", Jerry "запрацювалась" і випадково виставила у сторіз в Instagram скріншот із цими фото. Трінчер такого явно не очікувала — і між дівчатами виникла сварка, яку дуже швидко підхопили їхні шанувальники та ЗМІ. Але Jerry та Аня врешті-решт помирилися та відновили дружні стосунки. Примиренню активно посприяла Наталія Могилевська, яка разом із ними приймала участь у зйомках "Співають всі".

хейл тринчер плакса

Пропонуємо вам оцінити новинку "Плакса"!

Не забудьте також переглянути кліп Злати Огневич "Мій назавжди".

Фото: пресслужба

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости