"КвітаМИ": 5 рекомендаций от Оли Цибульской, которые заставят вас влюбиться в цветы, даже если у вас аллергия

"КвітаМИ": 5 рекомендаций от Оли Цибульской, которые заставят вас влюбиться в цветы, даже если у вас аллергия

Главная Кошка Страны Оля Цибульская опубликовала тизер загадочного спецпроекта "КвітаМИ" и составила забавное цветочное досье для вдохновения.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Все, что пока известно о проекте — две красивые девушки, много красивых цветов и не менее красивая социальная миссия. Цибульская называет цветок в волосах своим неотъемлемым сценическим символом и обещает, что проект "КвітаМИ", который презентуют уже в начале сентября, впервые за многие годы поможет миллионам украинцев посмотреть на свой родной город другими глазами. 

 

В преддверии премьеры, эксклюзивно для ХОЧУ, Оля Цибульская составила личный топ-10 источников цветочного вдохновения. 

оля цибульская

1. Любимый цветок: Півонії

Я провела 753 весілля і написала неофіційний український Марш Мендельсона — "Сукня Біла". Нещодавно дізналася, що саме піон за статистикою — найпоширеніша квітка в весільних букетах. Не знаю, чи вплинув цей факт підсвідомо на мій вибір, але півонії обожнюю.

2. Любимый фильм про цветок: серіал "Дика Роза"

Мексиканська "Rosa Salvaje" — головна мелодрама мого дитинства. В нашому місті закривалися магазини, коли по телевізору виходила нова серія. Пристрасна бунтарка, яка закохалася в спадкоємця багатої родини — альтернатива казці про Попелюшку, коли хочеться сліз, драми, ностальгії і просекко.

оля цибульская

3. Любимая песня про цветок: Sting  Desert Rose і Квітка Цісик  — "Черемшина"

Справжня Киця — завжди протиріччя. Я теж не могла визначитися між світовою і українською класикою. Останню часто співаю на своїх концертах, вона круто об'єднує тисячі зовсім різних людей. А Cтінга — в машині і в дУші.

4. Человек-цветок: Фріда Кало

Вона ніколи не була звичайною, чим би не займалася. Вона завжди була собою, хоча це було зовсім нелегко. Більше за все в житті Фріда любила саме життя і це магнітом притягувало до неї чоловіків і жінок. Іноді мені здається, що я — Фріда. Була нею чи буду в "наступному житті". Тільки так можу пояснити свою любов до художниці.

оля цибульская

5. Цветы — это символ.. часу.

Квітка в волоссі — невід’ємна частина мого сценічного образу і особливе нагадування про швидкість часу. Зараз вона свіжа і прекрасна, а до кінця мого виступу незворотно зав’яне. Так само і з життям. Важливо не відкладати його на завтра. Бути тут і зараз і не витрачати свій час на непотрібні речі та неважливих людей. Як і в крихкої тендітної квітки, він — наша головна цінність.

оля цибульская

Также смотрите подборку музыки, которую слушает Оля Цибульская.

Фото: пресс-служба

Подписаться Подписаться

сейчас читают

Последние новости