В червоній сукні з орнаментами та в компанії 230 учнів: як Катерина Кухар провела 1 Вересня (ФОТО)

Новости шоу-бизнеса
Анна Мисюк

Анна Мисюк

Журналист

Катерина Кухар , прима-балерина та керівник Київського державного фахового хореографічного коледжу, відсвяткувала 1 вересня разом із 230-ма своїми дітьми. Цього року балерина започаткува нову традицію для своїх студентів.

Після вранішньої лінійки у хореографічному коледжі, де дали перший дзвоник й зробили посвяту новоприбувших учнів у балетне мистецтво, Катерина відчинила двері першому курсу до Національної опери України.

Мета нової традиції, яку започаткувала прима-балерина, — візуалізації мрії студентів. Більшість вперше побували за лаштунками театру і на головній професіональній сцені. Також вони отримали майстер клас на сцені головного театру країни від народних артистів, хлопці від неймовірного Максима Моткова, а дівчатка — Катерини Кухар.

Related video
В червоній сукні з орнаментами: як Катерина Кухар провела 1 Вересня (ФОТО) - фото №1
Катерина Кухар

Катерина Кухар

Прима-балерина та керівник Київського державного фахового хореографічного коледжу

Ми ростимо дітей для театру, тому маємо робити все разом, взявшись за руки, буди по-справжньому однією сім’єю. Я як діюча балерина та керівник Коледжу точно знаю, що потрібно дітям та театру. Попереду у учнів наполеглива праця на шляху до втілення мрії! Щодня, на парах, на репетиціях, які у них розпочинаються, вони мають завжди уявляти кінцеву мету — вони майбутня культурна еліта. Емісари української культури у світі. Вони мають запам’ятати це відчуття сцени, до чого мають прагнути.

Мені дуже хотілося, щоб 1 Вересня для них стало символічним. Щоб ми разом розпочали навчальний шлях саме тут. Свого часу ця сцена була для мене великою мрією. Як керівник Коледжу я ставлю собі за мету створити для них комфортні умови, аби всі наступні роки, які ми проведемо разом, пліч-о-пліч, за балетними станками, в гримерках нашого театру і, сподіваюся, в подорожах та студентських гастролях, асоціювалися для них із можливостями.

Для першого вересня прима-балерина обрала червоню сукню у національному українському стилі від дизайнера Юлії Магдич.

В червоній сукні з орнаментами: як Катерина Кухар провела 1 Вересня (ФОТО) - фото №3
В червоній сукні з орнаментами: як Катерина Кухар провела 1 Вересня (ФОТО) - фото №4
Катерина Кухар і Раду Поклітару

На першій частині свята — лінійці Коледжу — можна було почути настанови від таких балетних гуру, як хореографа-постановника Раду Поклітару тк художнього керівника Коледжу Олексія Бессмертного, який нині налагоджує міжнародні зв’язки Коледжу. Олексій на лінійці пообіцяв, що з цього року Коледж розпочне співпрацю із Національною школою танцю в Марселі (Франція).

Не пропустіть: зіркова підбірка архівних фото, поздоровлень першокласників та ностальгічних спогадів, присвяена 1 Вересня. 

Фото: прес-служба