День із зіркою: шоумен та музикант JULIK розповідає про творчий графік та робочу рутину

День із зіркою: шоумен та музикант JULIK розповідає про творчий графік та робочу рутину

Не пропустіть оновлення у нашому спецільномі розділі, який знайомить прихильників із життям кумирів та їхньою творчою рутиною. Сьогодні спеціально для наших читачів розповідає про свій день JULIK!

Оценка
- 4.67 из 5 возможных на основе 3 голосов

Довідка:

JULIK — український шоумен, саунд-продюсер, актор та DJ. Зірковий експерт телепроекту "Співають всі" на телеканалі "Україна". 

З 2012-2017 працював  клавішником у гурті DZIDZIO, після чого прийняв рішення піти у сольне плавання. У 2021 році зіграв епізодичну роль у новому фільмі DZIDZIO "Де гроші", прем’єра якого запланована у жовтні. 

 
юлик день со звездой

07:30 Підйом 

Орієнтовно 7:30 починається мій традиційний ранок — це посмішки сина та віднедавна із ласки від Джесі (собака Юліка, яку він підібрав на вулиці) та проведення часу з дружиною.

08:30 Сніданок

Далі ми з родиною снідаємо! На сніданок дружина готує кульки з молоком Денису, а мені омлет або ж кашу. Сніданок довго не триває, адже кожен далі йде у свої справах.  Дружина веде сина у садок, а я продовжую збори і виїжджаю на студію. 

09:30-10:30 Затори time 

Важливо, тут хочу підкреслити (сміється) годину релаксу я проводжу у київських заторах. За цей час я можу послухати музику, написати пісню та вирішити усі побутові речі.  

10:30 Робота на власній студії 

Приїжджаю на студію, беру каву та приступаю до роботи. Здебільшого моя робота полягає у тому, аби створювати аранжування українським артистам. Зараз закінчив новий трек для Павла Зіброва, тепер роблю Наталії Валевській. З-поміж усього встигаю робити реклами топовим компаніям (точніше, аудіодоріжки). 

юлик день со звездой

15:00 Обід 

У такий час здебільшого стараюсь приділити час обіду. Не завжди виходить, але намагаюсь їсти вчасно та правильно. Як коли, то починаю збори на різні івенти, поки пораджусь з дизайнером, що можна одягнути, які речі краще скомпонувати. 

17:00 Традиційні затори (дорога)

Традиційно, Ви будете сміятись, годину проводжу у заторах, коли їду на якийсь івент чи роботу. До слова, майже кожних вихідних граю DJ-cет чи то на Дні міста чи приватному івенті. 

19:00 - 23:00 Робота 

Як не івент, то DJ-сет. Або якщо це будній день, то намагаюсь робити аранжування артистам і писати нові пісні. А для кого, поки не можу розголошувати.

Закінчується день ненормовано, адже передбачити, коли я буду вдома, важко. Як не зустріч, то робота, або ж допізна доводиться доробляти треки. 

Життя яскраве, непередбачуване та круте! Мій день — це 90% музики, і я від того кайфую. Тільки ввечері намагаюсь абстрагуватись, бо у вухах завжди грає якийсь мотив. 

юлик день со звездой

Також дивіться матеріал про творчий день Фагота.

Фото: пресслужба

Подписаться Подписаться

сейчас читают

Последние новости