День із зіркою: актриса Поліна Фролова про перебіг затишного дня, що належить їй самій (Есклюзив)

День із зіркою: актриса Поліна Фролова про перебіг затишного дня, що належить їй самій (Есклюзив)

Зустрічайте нову героїню нашої постійної рубрики "День із зіркою". Сьогодні про один із вимірів власного повсякдення розповідає талановита актриса Поліна Фролова.

Оценка
- 4.75 из 5 возможных на основе 4 голосов

Для довідки:

Поліна Фролова — актриса, на рахунку якої низка робіт в українських серіалах. В їх числі й одна з головних ролей у третьому сезоні ситкому "Заряджені" (НЛО TV). І як стало відомо нещодавно, Поліна також з’явиться в ролі молодої лікарки в четвертому сезоні серіалу про парамедиків "Швидка". Він вийде на каналі НЛО TV вже наприкінці жовтня.

Професія актриси накладає великий відбиток на особисте життя. А тому кожен мій ранок несхожий на попередній. І щоб не вживати гнітючого слова "нестабільність", назву це так — "без нудьги".

День із зіркою: актриса Поліна Фролова про перебіг затишного дня, що належить їй самій (Есклюзив) - фото №1

Є декілька варіантів того, як проходить початок мого дня:

  • Перший: я прокидаюся зі сходом сонця, поспіхом збираюся, бо, як завжди, відкладала будильник п’ять разів, не снідаючи, вилітаю з квартири та їду на зйомки.
  • Другий: у мене вихідний чи робота в другій половині дня, і тоді я, нікуди не кваплячись, можу спати хоч до обіду.

Але в будь-якому випадку мій ранок завжди починається зі смачної кави, а саме — лате з кокосовим сиропом. Я настільки люблю цей напій, що виграла в карти в свого хлопця кавоварку (усміхається — ред.).

День із зіркою: актриса Поліна Фролова про перебіг затишного дня, що належить їй самій (Есклюзив) - фото №2

Трохи підзарядившись, я йду на прогулянку зі своєю собачкою — Фоксі. Її порода — німецький шпіц міні. Вона зі мною майже 11 років. І хочу вам сказати, що це не просто собака, це — вірна подружка.

День із зіркою: актриса Поліна Фролова про перебіг затишного дня, що належить їй самій (Есклюзив) - фото №3

Ритм знімального дня словами не передати. Тому все ж розповім про день, що належить мені самій. Я люблю спокійний ранок, коли не треба поспішати. Тоді після прогулянки в мені прокидається шеф-кухар, і прийом їжі перетворюється на окремий ритуал.

Ось кілька прикладів мого сніданку:

День із зіркою: актриса Поліна Фролова про перебіг затишного дня, що належить їй самій (Есклюзив) - фото №4
 
День із зіркою: актриса Поліна Фролова про перебіг затишного дня, що належить їй самій (Есклюзив) - фото №5
 
День із зіркою: актриса Поліна Фролова про перебіг затишного дня, що належить їй самій (Есклюзив) - фото №6

Вгамувавши апетит, тамую голод до розвитку. В цьому мені допомагають онлайн-уроки з англійської мови. В обідню пору я їду на студію звукозапису. Цього літа вперше озвучила серіал українською мовою. І відтепер відкриваю для себе нову професію актриси дубляжу.

День із зіркою: актриса Поліна Фролова про перебіг затишного дня, що належить їй самій (Есклюзив) - фото №7

Настає вечір. І це моя улюблена пора, що починається з думок: "Хм, а чим це таким цікавеньким себе зайняти?". Серед популярних розваг: тренування на вуличному майданчику, заняття в студії танцю, катання на самокатах по місту та похід у ресторан. Хоча частенько, натомість усіх цих справ, увечері ми з моїм хлопцем Миколою займаємось записом самопроб. Останнім часом через карантинні обмеження перший етап кастингу для акторів проходить саме так. Тобі надсилають сцену, і потрібно в домашніх умовах її відіграти з партнером. Саме через це в нашій квартирі з’явився куточок-студія.

День із зіркою: актриса Поліна Фролова про перебіг затишного дня, що належить їй самій (Есклюзив) - фото №8

До речі, чому я приділила увагу тільки сніданку? Це не означає, що я готую один раз на день. Просто не хочу перетворювати розповідь на кулінарну статтю (усміхається — ред.). А далі, як вже можна здогадатися, на черзі ніч.

Перед сном також маю декілька обов’язкових ритуалів. Спочатку — ванні процедури, а потім — перегляд фільмів або серіалів на якомусь із сервісів (наприклад, Netflix). Найбільше в цьому мені подобається наше з Миколою зчитування та обговорення з професійної точки зору роботи майстрів. Це корисно для фонового навчання актора.

День із зіркою: актриса Поліна Фролова про перебіг затишного дня, що належить їй самій (Есклюзив) - фото №9

І зрештою, останнє, що я роблю перед сном, це ставлю будильник, який завтра відкладатиму п’ять разів!

Резюмуючи, хочу поділитись тим, до чого сама дійшла не так давно, — проживати кожен день треба на повну. Найгірше спиться від марнування часу. Саме тому я намагаюся робити свій день максимально насиченим, яскравим і надихаючим на нову добу.

День із зіркою: актриса Поліна Фролова про перебіг затишного дня, що належить їй самій (Есклюзив) - фото №10

Кого ще ви б хотіли бачити в якості героя нової рубрики?

Також не пропустіть: "Бурштинові копи": відбулася зіркова прем’єра комедії

Подписаться Подписаться

сейчас читают

Последние новости