ТНМК випустили кліп на сингл "ПМ'ТЙ" до Дня захисників і захисниць України 14 жовтня

ТНМК випустили кліп на сингл "ПМ'ТЙ" до Дня захисників і захисниць України 14 жовтня

Український хіп-хоп гурт ТНМК презентував кліп на сингл "ПМ'ТЙ" (Пам’ятай) до Дня захисників та захисниць України. Зустрічайте новинку!
 
Кліп було знято у травні 2021 року в місті Щастя, в межах проєкту "Натхнення Сходу", що реалізує фундація соціальних інновацій "З країни в Україну". Вперше гурт потрапив до Щастя на початку бойових дій, зігравши для воїнів у бліндажі.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Обираючи місто, амбасадорами якого ТНМК мали стати в цьому проєкті, музиканти згадали про перший виступ й вирішили повернутися — бо що може бути більш символічним, ніж боротьба за власне щастя?

тнмк Пам’ятай

Вибір міста поєднався і з тематикою пісні — поки світ хитається, всі ми робимо своє, про щось мріємо та когось любимо — на цих трьох черепахах й тримається щастя. І, якою б чорною не ставала темрява за вікном, нам лишається лише діяти, мріяти та любити.

тнмк Пам’ятай клип

Над відео працювали режисер Віктор Придувалов та оператор Ярослав Пілунський, з якими гурт поєднує багаторічна співпраця. В головній ролі знялася волонтерка та доброволець-парамедик Аліна Михайлова.

тнмк Пам’ятай клип

Зустрічайте новинку!


 
Сингл "ПМ’ТЙ" містить у собі одразу три різні варіації пісні, а відео знято на версію, створену в колаборації з PROBASS ∆ HARDI. Трек увійде до нового, восьмого альбому, реліз якого запланований на осінь 2021 року.

Читать такжеЧто приготовить на 14 октября: разнообразные идеи для ужина, который понравится вашему защитнику

Також не пропустіть матеріал про творчий День із Фаготом.
 
Фото: пресслужба

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости