5 українських зірок, які займаються спортом зі своїми собаками

Новости шоу-бизнеса
HOCHU.ua

HOCHU.ua

Редакция

Деякі з українських селебретіс вже багато років регулярно займаються спортом зі своїми домашніми улюбленцями і стверджують, що почуваються при цьому чудово. Хто саме?

Наталія Гоцій

Хто сказав, що французькі бульдоги не люблять бігати? Деякі з них — чудові супутники для ранкових пробіжок. І собака моделі та блогера Наталії, Лейла, це доводить. А ще Лейла позує для Інстаграму власниці.

Related video

Слава Балбек

Відомий архітектор – володар джек-расела Евріки.

Евріка — це вихор енергії. Але я знав, на що йду. Спочатку я побудував для неї майданчик для тренувань, а потім почав бігати. Перші роки її життя ми регулярно бігали по 10 кілометрів, іноді ходили плавати. Зараз їй 11 років, тож вона потребує меншої активності, але час від часу все одно виходимо на пробіжку.

Маша Сєбова

Активна та цілеспрямована travel-блогерка Маша — володарка такого ж активного фокстер’єра Кіта (не дарма ж кажуть, що собаки схожі на своїх господарів). Ось що пише про Кіта Маша:

Ми щодня гуляємо по 2,5 години, а іноді і більше! Для мене важливо, щоб він був здоровим та отримав свою порцію радості. Тож доводиться бігати і грати разом з ним.

Віталій Писаренко

Той-пуделя ексгендиректора мережі кінотеатрів Multiplex зовуть Чубака і він, як стверджує хазяїн: "собака ідеального розміру, не занадто великий і не занадто малий".

Віталій займається бігом, приймає участь в марафонах, а Чуі з задоволенням проводить час разом з ним.

Катерина Кузьменко

Улюбленця Катерини, керуючого партнеру клубу Smartass, зовуть Хміль, це веймаранер з прозорими зеленими очима. Порода веймаранер поки що не дуже поширена в Україні. Ці собаки просто створені для бігу — вони розумні, витривалі і дуже енергійні.

Бажаєте приєднатися до комьюніті? Приходьте 23 жовтня на PRO PLAN® DOG RUN , який відбудеться у рамках 12th WIZZ AIR KYIV CITY . Реєструйтеся, обирайте дистанцію: 1, 3 або 5 км та отримуйте подарунки від PRO PLAN® для себе та свого улюбленця. Переходьте за посиланням, щоб дізнатися більше!

5 українських зірок, які займаються спортом зі своїми собаками - фото №1