Названа переможниця Нацвідбору на Дитяче "Євробачення"-2021

Названа переможниця Нацвідбору на Дитяче "Євробачення"-2021

Ділимося новинами щодо престижного музичного конкурсу. Стало відомо ім'я переможниці Нацвідбору на Дитяче "Євробачення"-2021. Не пропустіть подробиці!

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Переможницю з-поміж 11 учасників визначили за результатами оцінювання журі та онлайн-голосування глядачів. 

Переможницею Національного відбору на Дитячий пісенний конкурс Євробачення-2021 стала 14-річна Олена Усенко з Білої Церкви. Вона представлятиме Україну в Парижі на Дитячому Євробаченні у Парижі 19 грудня.

победительница нацотбора на детское евровидение

Олена Усенко виконувала авторську пісню "Важіль" і отримала від членів журі 52 бали, від глядачів 11 балів, загалом — 63 бали.

Результати голосування журі та онлайн-голосування

победительница нацотбора на детское евровидение

Я хочу сказати усім величезне дякую. Дякую Олександру Балабанову, тому що перемогою минулого року ти дав мені стимул. Я говорю величезне "Дякую" усім членам журі! Моя пісня називається "Важіль". Важіль — це про ухвалення рішення, рішення бути щасливим,  

— прокоментувала Олена.

Фінал Національного відбору відбувся у неділю, 24 жовтня, у форматі прямого ефіру на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА з використанням відеозаписів виконання 11-ма учасниками наживо однієї своєї пісні або пісні, наданої Суспільним для тих, хто на першому етапі відбору не виконував оригінальної пісні.

Дивіться фінал Національного відбору далі у відео.

Нагадаємо, новина дня сьогодні — вагітність Катерини Кухар.

Фото: Суспільне

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости