Войти
ХочУ
 • Откровенное интервью с MELOVIN Откровенное интервью с MELOVIN
 • Тренды в маникюре Тренды в маникюре
 • Женщины, ставшие моделями после 50 лет Женщины, ставшие моделями после 50 лет
 • Как выбрать косметику? Как выбрать косметику?
 • Звезды, которые поменяли ориентацию Звезды, которые поменяли ориентацию
 • Сериалы и ТВ-шоу Сериалы и ТВ-шоу
 • Официально: Украина не будет участвовать в "Евровидении" в 2019 году

  18:54 0
  Официально: Украина не будет участвовать в "Евровидении" в 2019 году

  Буквально только что Национальная общественная телерадиокомпания Украины (НОТУ) объявила, что в этом году Украина не поедет на конкурс "Евровидение-2019", который состоится в Тель-Авиве. Аргументацию по этому поводу читайте далее.

  Пока наши читатели обсуждали первое интервью MARUV после победы в Нацотборе, появилась сенсационная информация: Украина не будет участвовать в "Евровидении" в Тель-Авиве.

  4 5 3

  Соответствующая информация появилась на официальном сайте.

  украина не будет участвовать в евровидении 2019

  Публикуем текст заявления НОТУ без изменений.

  Національна суспільна телерадіокомпанія України відмовляється від участі в Міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2019.

  Переможцем Національного відбору на цьогорічне Євробачення стала співачка MARUV, якій Суспільний мовник, як і робить це щороку, запропонував укласти договір для представлення України на пісенному конкурсі. Однак після проведених перемовин MARUV відмовилася підписувати договір.

  Альтернативним способом визначення представника від України на Євробачення-2019 правила визнають його безпосереднє призначення мовником. Тобто Суспільний мовник міг би обрати будь-якого виконавця не з числа учасників Національного відбору.

  Проте від такої альтернативи Суспільний мовник відмовляється, адже з повагою ставиться до вибору глядачів у Національному відборі. Тому в ситуації непідписання договору про участь у Євробаченні з переможцем телерадіокомпанія почергово звернулася до фіналістів, що посіли друге та третє місце за результатами Національного відбору.

  Гурти Freedom Jazz та Kazka також відмовилися від участі в Євробаченні-2019.

  Пісенний конкурс — це можливість для кожної країни заявити про себе на міжнародній арені, а для кожного виконавця — виступити амбасадором своєї країни та здобути прихильників у всьому світі.

  Але Національний відбір-2019 виявив та привернув увагу нашого суспільства до системної проблеми музичної індустрії в Україні: зв’язків артистів із шоу-бізнесом на території держави-агресора, які й на 5-му році військового конфлікту все ще залишаються дуже тісними. Для частини суспільства цей факт є прийнятним, в іншої частини викликає обурення й несприйняття.

  Закони України не пропонують жодних обмежень щодо роботи виконавців та артистів на території Російської Федерації попри великий суспільний запит на врегулювання цієї ситуації.

  У ситуації, що склалася, дотримуючись закону про Суспільне мовлення, а також в умовах надмірної політизації перебігу національного відбору Суспільний мовник вирішив відмовитися від участі в Міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2019.

  Суспільний мовник вважає за потрібне започаткувати суспільний діалог у форматі ток-шоу, форумів та обговорень за участі провідних експертів сфери для формулювання позиції українського суспільства щодо цієї проблеми, а також напрацювання пропозицій до проекту закону України, що міг би врегулювати ситуацію зі співпрацею українських артистів із державою-агресором на майбутнє.

  украина не едет на евровидение

  Таким образом, украинцы смогут следить за конкурсом только в качестве зрителей, но не как участники. Как вы относитесь к ситуации?

  Фото: Инстаграм eurovision.ua

  Редактор ленты новостей: Ирина Майстренко

  Редактор ленты новостей

  © 2005-2019, HOCHU.UA