Войти
ХочУ
 • Свадьба, как в кино Свадьба, как в кино
 • Свадебный гороскоп от Хаяла Алекперова Свадебный гороскоп от Хаяла Алекперова
 • секреты флориста: цветы на все случаи секреты флориста: цветы на все случаи
 • Как выбрать косметику? Как выбрать косметику?
 • ЭКСКЛЮЗИВ С NK | Настей Каменских ЭКСКЛЮЗИВ С NK | Настей Каменских
 • Сериалы и ТВ-шоу Сериалы и ТВ-шоу
 • Актриса шоу "Мамахохотала" Ірина Хоменко: "Коли ти стаєш мамою, ти отримуєш надздібності!" (ЕКСКЛЮЗИВ)

  15:05 0
  Актриса шоу "Мамахохотала" Ірина Хоменко: "Коли ти стаєш мамою, ти отримуєш надздібності!" (ЕКСКЛЮЗИВ)

  Актриса шоу "Мамахохотала" на каналі НЛО TV Ірина Хоменко успішно поєднує роботу на ТБ з щасливим сімейним життям і вихованням сина. Вона розповіла, як знаходити баланс між професійним та особистим, а також кайфувати навіть від несподіванок, які часто трапляються в роботі.

  Бути жінкою — значить бути феєю, яка вміє і може все, проте завжди залишається цілісною особистістю. Як не втратити себе, вміло поєднувати роботу і материнство, при цьому не втративши себе, розповідає Ірина Хоменко.

  4,7 5 1

  Найцікавішими моментами бесіди ділимося з вами.

  ирина хоменко фото

  • Ірино, як ви знаходите баланс між роботою і сім'єю? У вас є свої правила, як все встигати?

  Мені здається, коли ти стаєш мамою, ти отримуєш надздібності! Стаєш супер організованою, тайм-менеджмент — твій найкращий друг. Раніше я сміялась з фото, де мама однією рукою варить їсти, іншою — вчить уроки; однією ногою прибирає, а іншою щось лагодить. І виявляється  — це правда! Мами можуть все і навіть більше!

  В мене є золоте правило: в робочі дні я займаюсь виключно роботою. І неабияк, а максимально ефективно, щоб вийшло добре, і мені не було соромно. Та коли приходжу додому чи у вихідні дні, то свій телефон залишаю у скриньці на режимі "беззвучно", адже цей час виключно для сім’ї.

  • Як часто виходить брати відпустку? Як і з ким зазвичай її проводите?

  В цьому питанні я двієчниця! Подорожую рідко, адже багато часу віддаю на саморозвиток і роботу. Мені одного разу сказав Павло Миколайович Зібров, що "спочатку ти працюєш на фейс, потім він працює на тебе". Саме цим зараз і займаюсь. З сім’єю їздимо відпочивати, хоч і не часто. Але, якщо обираємо відпочинок, то те місце, де всім буде цікаво, і задовольнить потреби кожного.

  ирина хоменко с сыном

  • Як виглядає ваш ідеальний робочий день?

  Ідеальний.... хм.. цікаве питання. Я взагалі важаю себе "щасливчиком", адже в мене не робота, а мрія. Мені дуже подобається те, чим я займаюсь. Головний рецепт — це займатись улюбленою справою, тоді кожен робочий день буде ідеальний!

  • Як навчитися керувати своїм часом, коли графік дуже завантажений?

  Планування! Планування — наше все, якщо ти витратиш хвилин двадцять свого часу на планування дня або тижня, то ти будеш розуміти, куди рухатись і з якою швидкістю.

  интервью ирины хоменко

  • Як ви розставляєте пріоритети в розподілі часу?

  Найперше, дрібню ті питання, які найменше хочу робити і починаю завжди день саме з них. Як кажуть: "з’їж с початку найбільшу і найбридкішу жабу, а далі насолоджуйся своїм днем!"

  • Ви делегуєте завдання або любите все вирішувати самостійно?

  Я завжди керуюсь принципом: "хочеш зробити щось добре — зроби це сам". Але якщо абсолютно все робити самому, то і 128 годин на добу буде замало, тому я вчусь делегувати повноваження.

  • У вас є власні ритуали впродовж тижня, які ви ніколи не порушуєте?

  Я вчусь любити себе, тому хочу, щоб моє тіл обуло максимально здоровим. Кожного ранку натщесердце я роблю дихальні діафрагмальні вправи/вакуум, потім пью воду з медом і обов’язково снідаю кашою. А ввечері намагаюсь займатись йогою та медитувати. Чому намагаюсь, бо іноді повертаюсь додому о першій чи другій годині ночі, тож планую перенести ці вправи на ранок. Ранок — магічна пора, тож, чим раніше встаєш, тим більше встигаєш.

  мамахохотала хоменко фото

  • Що або хто заряджає вас на роботу, і звідки берете сили для нових проектів?

  Моя підтримка та стимул — це моя сім’я. Хочу,щоб вони завжди були щасливі, здорові та показати їм весь світ, і не тільки.

  • Як ви боретеся з рутиною в роботі і настроюєтеся на робочий лад?

  Якщо все дуже монотонно, то уявіть, що виграєте в гру і урізноманітніть свою роботу. Або просто запасіться терпінням.

  ирина хоменко сын

  • Як ви реагуєте на ситуацію, коли в роботі щось іде не за планом? Що можете порадити тим, хто постійно з таким стикається?

  В моїй роботі дуже часто щось йде не так, як заплановано. Тож імпровізуйте, вчіться зі своїх та інших помилок і отримуйте від всього, що з вами, відбувається, кайф.

  • Які поради ви можете дати жінкам, які хочуть успішно поєднувати материнство і роботу?

  Дівчата! Ми ж з вами керуємо цим світом! Не вигадуйте собі перепон та бар’єрів, народжуйте дітей — з ними з’являються надздібності. Якщо є бажання, то все обов’язково буде! І пам’ятайте, бути мамою набагато крутіше, ніж бути супер героєм!

  ирина хоменко интервью

  Діліться своїми лайфхаками у коментарях. Також сьогодні у всіх на устах День журналіста 2019

  Фото: особисті архіви Ірини Хоменко

  Редактор ленты новостей: Ирина Майстренко

  Редактор ленты новостей

  © 2005-2019, HOCHU.UA