День рождения легенды: вспоминаем лучшие цитаты великого актера Богдана Ступки

День рождения легенды: вспоминаем лучшие цитаты великого актера Богдана Ступки

27 августа — день рождения Богдана Ступки. Отдавая дань памяти гению украинского театра и кино, вспоминаем его искрометные цитаты.

Оценка
- 4.33 из 5 возможных на основе 3 голосов
Related video

22 июля 2012 года перестало биться сердце Богдана Ступки, Народного артиста Украины. Его роли в кино вошли в плеяду лучших работ отечественного кинематографа, а его игре в театре подражает уже не одно поколение. Но таких, как он — больше не будет. У Богдана Сильвестровича есть сын Остап, а также внук Дмитрий, которые пошли по его стопам и прославляют знаменитую фамилию в этой сфере. 

Мы предлагаем вспомнить цитаты знаменитого актера, навсегда вошедшего в сердца поклонников. Публикуем их на языке оригинала.

годовщина смерти богдана ступки

***

Все наше життя — суцільна імпровізація, а значить, все наше життя — це джаз.

***

Хай кажуть, що хочуть, а я живу, як живу.

***

Роби справу чесно, з душею — і твоє до тебе прийде. Це не означає, що завтра з'являться золоті гори (...) Молоді треба все сьогодні і цю хвилину. Споживати і не замислюватися ні про що. Нічого хорошого в цьому немає ... А ти ще щось хочеш, тобі багато цікаво.

***

Якщо повіриш в те, що кожен твій крок на сцені — велике мистецтво, то це вже катастрофа! Тільки сумнів дає прогрес.

годовщина смерти богдан ступка

***

Господу Богу все добре вдалося — і народження людини, і юність, і зрілість. А ось старість — ні. Ідеш по вулиці, а ноги підкошуються. І думаєш: ще недавно бігав, куди все поділося? Адже в людині тільки тіло старіє, а душа залишається молодою.

***

Я людина без слабкостей. Курити кинув, поїсти ніколи особливо не любив, п'ю помірно. Одним словом, сала не люблю, горілку не вживаю. Нудно навіть.

***

Роби справу чесно, з душею — і твоє до тебе прийде. Це не означає, що завтра з'являться золоті гори. Треба бути терплячим, але істину золотих слів для нинішнього покоління закривають золоті гори.

цитаты богдана ступки

***
У нас дуже важко бути міністром. Тому що заведено у нас так: якщо ти артист - ти хороший, а якщо став міністром — ти вже поганий. Причому відразу, на наступний день.

***

Я не люблю війну, бо з дитинства боюся стрільби. Мені було всього три роки, але я добре її пам'ятаю. Пам'ятаю, як німці давали дітям шоколад. Як попереджали: зараз тут почнеться битва, йдіть з будинків. І тепер все життя мене переслідує страх. Цей страх іноді змушував мене битися, йти проти великих людей. Можливо, саме через нього я і пішов у кіно. Адже в кіно ти легко можеш сховатися - це не ти, це завжди хтось інший.

***

Мрією мого життя було, щоб українська культура стала відома в усьому світі. Мрії повинні збуватися, і я щасливий, що маю можливість сприяти цьому.

***

Я міг стати хіміком, астрономом. Була в мене така сторінка в біографії: я працював у Львівському університеті лаборантом-обчислювачем зі змінним зіркам, і один старий професор говорив мені: я з тебе, Богданчик, зроблю астронома. Не вийшло.

годовщина смерти богдана ступки

Помним...

Фото: открытые источники в Сети

Подписаться Подписаться

Сейчас читают

Последние новости