Войти
ХочУ
 • Свадьба, как в кино Свадьба, как в кино
 • Свадебный гороскоп от Хаяла Алекперова Свадебный гороскоп от Хаяла Алекперова
 • секреты флориста: цветы на все случаи секреты флориста: цветы на все случаи
 • ЭКСКЛЮЗИВ С ВЕРОЙ КЕКЕЛИЕЙ ЭКСКЛЮЗИВ С ВЕРОЙ КЕКЕЛИЕЙ
 • ЭКСКЛЮЗИВ С NK | Настей Каменских ЭКСКЛЮЗИВ С NK | Настей Каменских
 • Сериалы и ТВ-шоу Сериалы и ТВ-шоу
 • 7 лет без Богдана Ступки: вспоминаем лучшие цитаты великого актера

  12:30 0
  7 лет без Богдана Ступки: вспоминаем лучшие цитаты великого актера

  Сегодня — седьмая годовщина смерти Богдана Ступки. Отдавая дань памяти гению украинского театра и кино, вспоминаем его искрометные цитаты.

  22 июля 2012 года перестало биться сердце Богдана Ступки, Народного артиста Украины. Его роли в кино вошли в плеяду лучших работ отечественного кинематографа, а его игре в театре подражает уже не одно поколение. Но таких, как он — больше не будет.

  5 5 1

  У Богдана Сильвестровича есть сын Остап, а также внук Дмитрий, которые пошли по его стопам и прославляют знаменитую фамилию в этой сфере. Внук же поделился болью, опубликовав фото любимого деда, которого всегда называл просто "Бодя".

  О годовщине смерти артиста вспомнил и театр, где много лет служил Богдан Ступка.

  Мы также предлагаем вспомнить цитаты знаменитого актера, навсегда вошедшего в сердца поклонников. Публикуем их на языке оригинала.

  годовщина смерти богдана ступки

  ***

  Все наше життя — суцільна імпровізація, а значить, все наше життя — це джаз.

  ***

  Хай кажуть, що хочуть, а я живу, як живу.

  ***

  Роби справу чесно, з душею — і твоє до тебе прийде. Це не означає, що завтра з'являться золоті гори (...) Молоді треба все сьогодні і цю хвилину. Споживати і не замислюватися ні про що. Нічого хорошого в цьому немає ... А ти ще щось хочеш, тобі багато цікаво.

  ***

  Якщо повіриш в те, що кожен твій крок на сцені — велике мистецтво, то це вже катастрофа! Тільки сумнів дає прогрес.

  годовщина смерти богдан ступка

  ***

  Господу Богу все добре вдалося — і народження людини, і юність, і зрілість. А ось старість — ні. Ідеш по вулиці, а ноги підкошуються. І думаєш: ще недавно бігав, куди все поділося? Адже в людині тільки тіло старіє, а душа залишається молодою.

  ***

  Я людина без слабкостей. Курити кинув, поїсти ніколи особливо не любив, п'ю помірно. Одним словом, сала не люблю, горілку не вживаю. Нудно навіть.

  ***

  Роби справу чесно, з душею — і твоє до тебе прийде. Це не означає, що завтра з'являться золоті гори. Треба бути терплячим, але істину золотих слів для нинішнього покоління закривають золоті гори.

  цитаты богдана ступки

  ***
  У нас дуже важко бути міністром. Тому що заведено у нас так: якщо ти артист - ти хороший, а якщо став міністром — ти вже поганий. Причому відразу, на наступний день.

  ***

  Я не люблю війну, бо з дитинства боюся стрільби. Мені було всього три роки, але я добре її пам'ятаю. Пам'ятаю, як німці давали дітям шоколад. Як попереджали: зараз тут почнеться битва, йдіть з будинків. І тепер все життя мене переслідує страх. Цей страх іноді змушував мене битися, йти проти великих людей. Можливо, саме через нього я і пішов у кіно. Адже в кіно ти легко можеш сховатися - це не ти, це завжди хтось інший.

  ***

  Мрією мого життя було, щоб українська культура стала відома в усьому світі. Мрії повинні збуватися, і я щасливий, що маю можливість сприяти цьому.

  ***

  Я міг стати хіміком, астрономом. Була в мене така сторінка в біографії: я працював у Львівському університеті лаборантом-обчислювачем зі змінним зіркам, і один старий професор говорив мені: я з тебе, Богданчик, зроблю астронома. Не вийшло.

  годовщина смерти богдана ступки

  Помним...

  Фото: открытые источники в Сети

  Материалы по теме:
  Редактор ленты новостей: Ирина Майстренко

  Редактор ленты новостей

  © 2005-2019, HOCHU.UA