DILLER KAIFU: гурт O.TORVALD презентував новий довгоочікуваний альбом

DILLER KAIFU: гурт O.TORVALD презентував новий довгоочікуваний альбом

Ми продовжуємо інформувати наших читачів про новинки у сфері музики. Сьогодні своїми напрацюваннями ділиться не тільки Олександр Кривошапко, а й популярний український гурт O.TORVALD.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов
Related video

Ще рік тому гурт анонсував вихід нового альбому на жовтень 2019 року. Сьогодні вони презентують новий, сьомий альбом — Diller Kaifu.

У 2018 році O.TORVALD взяли річну творчу відпустку, не давали концертів та інтерв’ю. Дехто навіть вважав, що гурту прийшов кінець. Однак, у квітні 2019 року вони — без попередження — презентують одразу дві нові відеороботи на треки "Два Нуль Один Вісім" та "Назовні". І в цей самий день прихильники гурту дізнаються, що новим барабанщиком стає не хлопець, а незвична дівчина Hebi. З цього і починається історія Diller Kaifu.

дилер кайфу альбом

Влітку O.TORVALD втікають від буденної рутини до заміського будинку, де всією командою живуть та працюють над альбомом. Цей проект отримав назву Summer Sabbatical. Під час перебування в домі було написано декілька демо, які пізніше увійшли в альбом, а також повноцінні треки "Десь не тут" та "Не спи" спільно з Dj Tapolsky та VOVKing.

DILLER KAIFU альбом

Новий альбом — це революція характеру, протест проти парадів брехні і маячні, у той же самий час, це щирість душі та відвертість серця. Так прийшла ідея створення двох частин альбому. Перша частина альбому Diller Kaifu — крик. Заклик битися. Залишатися вірним собі. Музика нервова, на межі дозволеного, повернення до витоків рок-н-ролу.

DILLER KAIFU оторвальд

Друга частина — глубокий вдих і видих. Вона більш легка, суміш драйву та кайфу. Насолода музикою та життям, яким воно є. У створені альбому брала участь велика кількість запрошених артистів і, за сумісництвом, друзів гурту. Тепер у тебе є особистий Diller Kaifu!

Із задоволенням пропонуємо оцінити новинку!

Концертна презентація нового альбому відбудеться 28 листопада у Харкові, 29-го у Дніпрі, 5 грудня у Києві та 14-го у Львові. Квитки можна придбати на офіційному сайті гурту. 

Читать также LOBODA исполняется 37: вдохновляемся архивными фото певицы (ЭКСКЛЮЗИВ)

Нагадаємо, в Київ наступного року приїде Ленні Кравіц.

Фото: прес-служба

Подписаться Подписаться

Сейчас читают

Последние новости