Вогонь, етнічні ритми та сучасні біти: гурт KAZKA випустив трек "ПАЛАЛА" та анонсував вихід альбому NIRVANA

Вогонь, етнічні ритми та сучасні біти: гурт KAZKA випустив трек "ПАЛАЛА" та анонсував вихід альбому NIRVANA

День прем’єр на HOCHU.ua продовжується. Сьогодні ми ділилися з вами новинками від LOBODA і MARUV, а зараз у всіх на устах новий хіт від гурту KAZKA. Зустрічайте прем’єру "ПАЛАЛА"!

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов
Related video

У останню п’ятницю листопада група KAZKA презентувала новий трек ПАЛАЛА та анонсувала вихід свого другого альбому NIRVANA!

Ритмічна історія про кохання стала першою в низці прем’єр гурту — найближчі два тижні KAZKA буде відкривати нові треки з альбому на всіх музичних платформах, а вже 27 грудня слухачі зможуть поринути у NIRVANA.

казка палала трек

Про новинку "ПАЛАЛА" учасники говорять наступне. Вона "розпалює вогонь почуттями, збуджує етнічними ритмами, обпікає сучасними бітами".

Разом з авторами тексту (незмінним Сергієм Локшином та бек-вокалітскою гурту Яриною Сізик) та музики (Сергієм Єрмолаєвим, Андрієм Ігнатченко та, знову ж, Яриною Сізик) KAZKA створила трек, від якого закипає кров.

казка палала

Із задоволенням рекомендуємо оцінити новинку!

Смотреть онлайн видео Вогонь, етнічні ритми, сучасні біти: гурт KAZKA випустив трек «ПАЛАЛА» та анонсував вихід альбому NIRVANA!

видео315640https://www.youtube.com/embed/PPKqyudEUAE2019-11-29T15:07:35+02:00http://hochu.ua/images/articles/93013_0.jpgT0H6M0S

Нагадаємо, що перша жива презентація альбому NIRVANA відбудеться у київському Палаці Спорту 4 березня. Учасники гурту готуються до найкращого шоу, в якому їм коли-небудь доводилось брати участь.

Фото: прес-служба 

Подписаться Подписаться

Сейчас читают

Последние новости