Алла Мазур рассказала и показала, как борется с онкологией (ФОТО)

Алла Мазур рассказала и показала, как борется с онкологией (ФОТО)

Онкобольная Алла Мазур рассказала поклонникам, как проходит ее лечение. Ведущая ТСН на 1+1 дала несколько советов всем, кто попал в такую же ситуацию, как она. Подробнее — далее в статье. 

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 4 голосов
Related video

В ноябре 2019 года популярна телеведущая Алла Мазур сообщила, что ей диагностировали онкологию. Ведущая ТСН рассказала, что не намерена прятаться — и начала борьбу с болезнью. 

В новом посте Инстаграм Алла Мазур обратилась ко всем, кому, как и ей, диагностировали рак. Телеведущая призналась, что не планировала ранее делится подробностями лечения, но теперь готова дать ответы на самые задаваемые вопросы.

Алла Мазур рассказала и показала, как борется с онкологией (ФОТО) - фото №1

Также ведущая призвала людей в первую очередь не бояться страшного заболевания. Алла Мазур рассказала детальнее о химиотерапии и как протекает ее лечение:

Алла Мазур
Алла Мазур
Ведущая ТСН
 
Ви запитуєте, як я? Чесно кажучи, планувала полікуватись в тиші, щоб повідомити вже фінальну добру новину) Але хочу підтримати тих, хто тільки дізнався про свій діагноз — і зараз вагається. Не відкладайте нічого на потім! Не закривайтесь у собі. Прийміть допомогу близьких і друзів. Коли не ховаєшся від світу — це справді спрощує життя.

Четверта хімія далась мені легше, ніж попередні три, хоч сил ще небагато. Побічні ефекти — традиційні, і це помітно по зміні зачіски. Але прогрес є. Попереду ще кілька хіміотерапій — і операція. І я ще раз переконуюсь:

1. Головне — почати вчасно! Тому знову закликаю усіх: ПЕРЕВІРЯТИСЬ! Регулярно)

2. Щоб не загубитись у датах, можна навіть взяти правило: #зробисобіподарунокнаденьнародження Цю дату — точно не забудемо) І чому за кілька днів до того — не відвідати лікаря? Пересвідчитись, що у вас все гаразд — і радісно і щасливо почати новий рік свого життя?

3. Якщо є тривожний прогноз — не панікувати. Перевірити його в кількох місцях. Бо навіть онкодіагнози у нас бувають хибними: сама тому свідок.

4. Якщо все підтвердилось — не панікувати тим більше! І не відкладати лікування: в надії, що розсмокчеться, або допоможуть нетрадиційні методи. Міжнародні протоколи онколікування чіткі, загальні для всіх. Більше про свій діагноз і ліки, що пропонують, можна прочитати в інтернеті. Шукайте лікаря, якому довіряєте — і починайте шлях!

5. Він не буде легким — але боятись і соромитись тут нічого. Чим раніше почати боротьбу — тим більше шансів на швидше одужання. В цьому випадку — точно варто довіритись офіційній медицині, вважаю я. І вірю, що таки зможу повідомити вам фінальну добру новину)

Дуже дякую за підтримку і допомогу — усім близьким і далеким! Це справді зігріває і додає сил❤ Здоров'я і віри в себе — усім в новому році! Нехай Бог береже кожного з нас — і нашу Україну.

Мы желаем телеведущей скорейшего выздоровления, а ее близким — сил и терпения!

Напомним,  что Дима Билан готовится к третьей операции

Также не пропустите: Миша Романова намекнула, кто сделал ей пластику груди на 16 неделе беременности

Подписаться Подписаться

Сейчас читают

Последние новости