"Мені комфортно на своєму місці": интервью с новой судьей шоу "МастерШеф" Ольгой Мартыновской

Мастер Шеф Професіонали
Елена Мело

Елена Мело

Редактор ленты новостей

29 февраля в эфире телеканала СТБ состоится премьера второго сезона "МастерШеф. Профессионалы". После невероятного успеха в прошлом году теперь к судьям приедет еще больше профессиональных поваров, по-настоящему и по-хорошему повернутых на кулинарии.

Вчера мы опубликовали свежее интервью с судьей "МастеШефа" Владимиром Ярославским . Шеф раскрыл беспроигрышный вариант, как пройти кастинг на кулинарное шоу.

Сегодня эксклюзивно для HOCHU.ua на несколько вопросов ответила  Ольга Мартыновская  — новая судья шоу "МастерШеф. Профессионалы" .

Related video
Ольга Мартыновская интервью
  • Вы пришли на смену Лизе Глинской. Не боитесь сравнений?

Ні, я взагалі не боюсь порівнянь. Ми абсолютно різні, у кожного свій шлях. Я з вдячністю прийняла запрошення стати суддею. В той же час, прийняла його із достоїнством. Я не вважаю себе ані кращою, ані гіршою за неї. Те що пишуть в соцмережах… Так, комусь я подобаюсь, комусь — Ліза, комусь — Таня Літвінова. Для всіх гарним не будеш.

Мені комфортно на своєму місці, мені комфортно, яка я людина, жінка, мама, кулінар. В мене немає внутрішніх комплексів, які б спонукали мене до порівнянь.

  • У каждого судьи свой взгляд на оценивание блюда участника. Какие пункты вы для себя выделяете?

В першу чергу, завжди оцінюєш візуально. Це як в житті: яка б розумна і мудра людина не стояла поряд, завжди першим ділом звертаєш увагу на того, хто яскраво і гарно вдягнений. Зі стравами так само. Але в цьому і є найскладніше.

Ольга Мартыновская интервью

В кожного свій смак, свій стиль, своє поняття прекрасного. Як в учасників, які нам несуть ці страви, так і в нас, суддів. Я обожнюю простоту, легку брутальність. Але це обов’язково має бути соковито.

Потім страву можна довго розбирати, вникати в техніки, які людина застосувала. А далі настає цікавий момент — післясмак. Коли страва рознесена по всьому піднебінню, ти її розжував, проковтнув — тоді у головний мозок доходить вся цілісна картина.  Тому два головних для мене аспекти в оцінюванні — це візуал та післясмак.

  • Как вы считаете: какое главное качество поможет участнику получить победу в "МастерШеф"?

Всі учасники дуже різні в своїх поглядах, досвідах, вміннях. Вони до нас приходять з багатим досвідом, з малим досвідом. Хтось експериментатор, хтось прихильник класичної кухні. Але перемогти допоможуть лише дві штуки.

ольга мартыновская интервью

Hard work — максимально віддатись своїй справі, ні на що не відволікатись і перти як танк. І удача. Я вірю в удачу. Ти можеш бути дуже талановитим, сконцентрованим, працьовитим… але може не спрацювати плита, не піднятись текстура. Звідкіля береться удача? Не знаю. Напевно, заслуговується.

А вы уже ждете новый сезон шоу "МастерШеф"?

Также не пропустите:  Тина Кароль выступила на сцене финала Нацотбора на "Евровидение" .