"Мені комфортно на своєму місці": интервью с новой судьей шоу "МастерШеф" Ольгой Мартыновской
![](https://hochu.ua/static/content/thumbs/780x468/a/7c/jptey5---c5x3x50px50p--0e4c1d68ca4ce06514a20d461387f7ca.jpg)
29 февраля в эфире телеканала СТБ состоится премьера второго сезона "МастерШеф. Профессионалы". После невероятного успеха в прошлом году теперь к судьям приедет еще больше профессиональных поваров, по-настоящему и по-хорошему повернутых на кулинарии.
Вчера мы опубликовали свежее интервью с судьей "МастеШефа" Владимиром Ярославским. Шеф раскрыл беспроигрышный вариант, как пройти кастинг на кулинарное шоу.
Сегодня эксклюзивно для HOCHU.ua на несколько вопросов ответила Ольга Мартыновская — новая судья шоу "МастерШеф. Профессионалы".
-
Вы пришли на смену Лизе Глинской. Не боитесь сравнений?
Ні, я взагалі не боюсь порівнянь. Ми абсолютно різні, у кожного свій шлях. Я з вдячністю прийняла запрошення стати суддею. В той же час, прийняла його із достоїнством. Я не вважаю себе ані кращою, ані гіршою за неї. Те що пишуть в соцмережах… Так, комусь я подобаюсь, комусь — Ліза, комусь — Таня Літвінова. Для всіх гарним не будеш.
Мені комфортно на своєму місці, мені комфортно, яка я людина, жінка, мама, кулінар. В мене немає внутрішніх комплексів, які б спонукали мене до порівнянь.
-
У каждого судьи свой взгляд на оценивание блюда участника. Какие пункты вы для себя выделяете?
В першу чергу, завжди оцінюєш візуально. Це як в житті: яка б розумна і мудра людина не стояла поряд, завжди першим ділом звертаєш увагу на того, хто яскраво і гарно вдягнений. Зі стравами так само. Але в цьому і є найскладніше.
В кожного свій смак, свій стиль, своє поняття прекрасного. Як в учасників, які нам несуть ці страви, так і в нас, суддів. Я обожнюю простоту, легку брутальність. Але це обов’язково має бути соковито.
Потім страву можна довго розбирати, вникати в техніки, які людина застосувала. А далі настає цікавий момент — післясмак. Коли страва рознесена по всьому піднебінню, ти її розжував, проковтнув — тоді у головний мозок доходить вся цілісна картина. Тому два головних для мене аспекти в оцінюванні — це візуал та післясмак.
-
Как вы считаете: какое главное качество поможет участнику получить победу в "МастерШеф"?
Всі учасники дуже різні в своїх поглядах, досвідах, вміннях. Вони до нас приходять з багатим досвідом, з малим досвідом. Хтось експериментатор, хтось прихильник класичної кухні. Але перемогти допоможуть лише дві штуки.
Hard work — максимально віддатись своїй справі, ні на що не відволікатись і перти як танк. І удача. Я вірю в удачу. Ти можеш бути дуже талановитим, сконцентрованим, працьовитим… але може не спрацювати плита, не піднятись текстура. Звідкіля береться удача? Не знаю. Напевно, заслуговується.
А вы уже ждете новый сезон шоу "МастерШеф"?
Также не пропустите: Тина Кароль выступила на сцене финала Нацотбора на "Евровидение".