Ольга Фреймут призналась, откуда у нее маниакальная любовь к чистоте

Ольга Фреймут призналась, откуда у нее маниакальная любовь к чистоте

Практически с выхода первого выпуска программы "Ревизор" в далеком 2011 году телезрителям припала к сердцу очаровательная и изысканная блондинка Ольга Фреймут. Экранный образ телеведущей многим не давал покоя, неужели действительно существуют такие принципиально чистолюбивые люди? Наконец-то знаменитость рассказала, кто привил ей любовь к порядку.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

36-летняя телеведущая не раз говорила о том, что все привычки человека родом из детства. И очень важно быть опрятным как внешне, так и внутренне. 

Директор Школы панянок Ольга Фреймут призналась, что любовь к тотальной чистоте в доме привила ей мама. С детства она учила Олю и ее брата быть опрятными:

Ольга Фреймут

У квартирі все повинно бути дуже чисто. У мене білий посуд, біла постіль, тому що на ній відразу видно бруд. Я не буду спати на брудному ліжку – краще постою. 

Ольга Фреймут рассказала, в каких условиях воспитывалась сама и чему учит своих детей:

 
Ольга ФреймутТелеведущая

Ненависть до бруду, безладдя — це у мене від мами. Ми з братом щоранку прокидалися від того, що мама мила підлогу. Мої кузени боялися приходити до мене в гості, тому що мама в першу чергу ставила їх в ванну і мила. Говорили: "Ой, ні, тітка Олена знову буде купати!". Нас, п’яти-шестирічок, вона постійно купала, у ванній була купа шампунів, різного мила… Мама все і всіх повинна була віддраїти, тільки тоді можна було розслабитися. Я ось зараз зрозуміла, що ніколи не бачила, як вона спить. Я засинала, вона була ще на ногах, я прокидалася — вона вже робить щось по дому. У мене, як і у мами, все повинно бути ідеально. Валерій щовечора купається. Я переодягаю його до чаю, до ланчу, він ніколи в піжамі не вийде на вулицю, хоча ми живемо за містом. Він ніколи не виглядає розхлябано, це дуже важливо і має прищеплюватися з дитинства.

Также, вам будет интересно: Ольга Фреймут поделилась с поклонниками ужасной историей о няне своего сына

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости