Як зробити чайну бомбочку: цікавий спосіб заварювання улюбленого напою

Лайфхаки
Юлія Бражнік

Юлія Бражнік

Журналістка

В кулінарії, як і в моді, постійно з'являються цікаві та незвичайні тренди. Пам'ятаєте, у свій час були популярні шоколадні сфери? Їх кидали у каву чи какао, вони повільно розчинялися, а всередині лежали маленькі зефірки чи шматочки шоколаду.

Тепер у моду увійшли чайні бомбочки. Виглядають вони і зовні ефектно, і спостерігати за приготуванням чаю з їхньою допомогою теж дуже цікаво.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Чайні бомбочки: що знадобиться і як зробити

Як зробити чайну бомбочку

Всередину чайної бомбочки можна покласти що захочете: листовий чай, пакетик з чаєм, їстівні квіти , дрібний кондитерський декор, їстівні блискітки.

А ось головним вашим інгредієнтом стане ізомальт — він буде основою чайної бомбочки, з нього робитимемо сфери. Не хвилюйтеся, ізомальт є у продажу і коштує він не дуже дорого. Ізомальт — це харчова добавка на основі сахарози, яку використовують як низькокалорійний цукрозамінник. Ізомальт теж солодкий і з ним легше працювати при виготовленні їстівних прикрас, ніж із цукром. Кондитери купують ізомальт у вигляді гранульованого білого порошку, який нагрівають при високих температурах. Ділимося рецептом чайної бомбочки від порталу A Beautiful Mess .

Як приготувати бомбочку з чаєм:

  1. Для початку потрібно розтопити ізомальт у невеликому сотейнику. Використовуйте приблизно 1/4 склянки для повної сфери. Щоб ізомальт краще перемішався, можна просто періодично струшувати сотейник. До речі, сфери можна зробити кольоровими — просто додайте краплю харчового барвника.

Кольорові сфери з чаєм
  1. Тепер налийте трохи розплавленого ізомальту у форму, нахиліть і поверніть її так, щоб рідина покрила половину сфери зсередини. Ви можете налити трохи більше, щоб добре розподілити ізомальт до країв, а надлишки потім можна вилити. Ви також можете використовувати зворотний бік ложки, щоб розподілити ізомальт по половинці сфери.

Зверніть увагу: ізомальт, як і цукор, сильно нагрівається під час плавлення, тому під час роботи з рідким ізомальтом або цукром рекомендується одягати теплозахисні рукавички.

  1. Тепер залиште ізомальт у формах мінімум на дві години, а можна і на добу, щоби напівсфери застигли і їх було легко дістати.

  2. Коли ви дістанете половники сфер, то розігрійте сковороду на повільному вогні і покладіть одну зі своїх сфер на сковороду вгору дном, щоб розплавити і вирівняти краї, потім вам буде легше склеїти півсфери між собою.

  3. Тепер наповніть половину сфери своїм чаєм, засушеними їстівними квітами та кондитерськими блискітками.

Наповнення для чайних с фер

Тепер залишилося з'єднати половинки бомбочок і готово! До речі, якщо в процесі приготування якась зі сфер тріснула, ви можете повернути її в сотейник, повторно розігріти і залити у формочку. Зазвичай роблять кілька запасних, адже ніколи не знаєш, скільки форм може тріснути.

Чайні бомбочки рецепт

Покладіть бомбочку в чашку, налийте гарячу воду, щоб вона покрила сферу і насолоджуйтесь цікавим процесом. Бомбочка повільно розплавлятиметься і фарбуватиме воду. Заварюйте чай стільки, скільки потрібно!

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Раніше ми також розповідали про те, як можна використовувати воду з-під макаронів.