Геніальне оформлення дачної ділянки: арка з живих квітів та пластикових пляшок

Лайфхаки
Юлія Бражнік

Юлія Бражнік

Журналістка

Багато геніальних речей настільки прості, що ми просто можемо їх не помічати. Наприклад, із найпростіших підручних засобів можна створити справжній шедевр — шедевр садового мистецтва. І все, що вам потрібно — це набір відповідних рослин і звичайні пластикові пляшки.

Нещодавно ми вже розповідали про те, які підручні засоби можна використати повторно для оформлення дачі. А сьогодні створюватимемо арку з живих квітів. Готуйтеся, це буде цікаво!

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Як зробити арку з живих квітів на дачі

Арка з пластикових пляшок та квітів

По-перше, для цього вам знадобиться багато пластикових пляшок. Отже, можете збирати їх уже прямо зараз. Також підійдуть великі пластмасові пляшки для води. По-друге, вам знадобиться земля та посадковий матеріал.

Що можна садити в пластикові пляшки у квітні-травні:

іпомея;
петунія;
портулак;
різні трави;
красоля;
флокс.

Що стосується ґрунту, то краще брати магазинний універсальний, з оптимальною кислотністю, пухкий, збагачений корисними елементами.

Як зробити арку з живих квітів на дачі

Щоб зробити саму арку, вам не потрібно витрачати багато зусиль і мати якийсь складний інструмент, хіба що доведеться роздобути у сусіда паяльник. Як це робиться:

  • для початку у пляшок потрібно вирізати серединки, а також подбати про "коліна" — деталі, які будуть поєднувати інші деталі в частинах, де арка закруглятиметься;

  • у пластикових пляшках за допомогою паяльника потрібно зробити безліч отворів — через них прокльовуватимуться рослини або ви зможете садити рослини через отвори;

  • також за допомогою пластикових стяжок через отвори ви з'єднуватимете пляшки;

  • залишилося зробити основу — це можуть бути дві старі шини від автомобіля або дві великі пластикові пляшки для води.

Ось вам кілька наочних відео зі створення живих арок із пластикових пляшок:

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Раніше ми розповідали про те, які садові інструменти стануть вам у нагоді для роботи . Вже почалися весняні роботи на городі з посадки рослин і вам не обійтися без гарного інвентарю.