Як оновити старі двері у квартирі: простий лайфхак від досвідчених майстрів з ремонту

Дизайн та інтер'єр
Юлія Бражнік

Юлія Бражнік

Журналістка

Якщо ви тільки в'їхали в квартиру, де ремонт не робили вже багато років, де залишилися старі шпалери, підлога, двері, то ви можете оновити інтер'єр своїми руками. Це вийде вам набагато дешевше й ви зможете проявити свою творчу натуру.

У цьому матеріалі розповідатимемо про те, як відреставрувати старі радянські двері. Двері міняти сьогодні досить дорого. Саме полотно може коштувати доступно, але до нього ще потрібна буде коробка, фурнітура і все це разом потягне на велику суму.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Як перетворити старі радянські двері на сучасні та стильні

Як оновити своїми руками старі двері

Існує кілька варіантів, які допоможуть оновити двері. Їх можна просто пофарбувати у білий колір. Тільки перед цим бажано двері зашпаклювати, затерти та підготувати до фарбування. Двері можна пофарбувати в якийсь глибший шляхетний колір: смарагдовий, м'ятний, червоний, синій. А можна піти ще далі й зробити рельєфні двері, як це зробила блогерка @vika.charodiyka , яка багато років займається ремонтами.

Що потрібно зробити:

  • для початку потрібно зняти з дверей усі зайві деталі, які могли на ній бути: якісь старі дерева, планки, цвяхи і так далі;

  • потім двері потрібно добре зашпаклювати (можна використовувати вже готову шпаклівку по дереву), злегка вирівняти поверхню;

  • щоб не знімати ручки, їх можна просто заклеїти малярським скотчем;

  • після цього двері потрібно добре заґрунтувати й можна переходити до нового етапу;

  • вам потрібно закріпити трафарет для стін на двері та нанести фінішну шпаклівку по всій поверхні полотна;

  • після цього рельєфний малюнок потрібно зашліфувати та пофарбувати за допомогою валика.

Ваші стильні та оновлені двері готові! Дуже легко оновити старий нудний інтер'єр за допомогою доступних матеріалів. Гарного вам ремонту!

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нещодавно ми розповідали, як красиво розмістити картини на стіні . Поділилися з вами золотими правилами дизайнерів.