Інтер'єр кухні: 4 застарілі прийоми, від яких варто відмовитися у 2023 році

Інтер'єр кухні: 4 застарілі прийоми, від яких варто відмовитися у 2023 році

Якщо у вас заплановано оновлення інтер'єру кухні, то ви захочете дізнатися, які прийоми дизайнери вже не застосовують. І це, швидше, не про моду та тренди, а про комфорт та універсальність.

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Якщо ж говорити про тенденції моди загалом, то сьогодні дизайнери у всіх сферах дотримуються лаконічності, базових відтінків, мінімалізму. Створюючи інтер'єр, пам'ятайте, що ви створюєте його не на місяць або рік, а мінімум на кілька років.

Читати такожДля ідеального відпочинку та сну: які кольори підходять для спальні, а яких варто уникати

Як не модно оформляти кухню у 2023 році

Плитка з малюнками та написами

Вже минув той час, коли для оформлення робочої зони вибирали плитку з натюрмортами, посудом та різними написами. Сьогодні у моді лаконічність, мінімалізм, стриманість. Мало того, що плитка з малюнком не в моді, вона вам ще й швидко набридне.

Застарілий дизайн кухні

Мийка з нержавіючої сталі

І хоча зараз продаються дуже стильні сучасні мийки для кухні з нержавіючої сталі, все ж цей тренд залишився в минулому. Сьогодні в моді мийки з кераміки, граніту та інших матеріалів. Можна знайти доступну за ціною модель, яка виглядатиме сучасно та стильно.

Які мийки для кухні вже не в моді

Напівкругла барна стійка

До барних стійок в принципі є питання, але якщо ви і плануєте цю конструкцію в сучасному інтер'єрі, то краще відмовитися від варіанта напівкруглої барної стійки. Ця історія з нульових, коли мода стояла на першому місці, а комфорт — на другому.

Кругла барна стійка не в моді

Занадто яскраві кольори

У свій час у моді були яскраві фасади, деякі навіть обирали неонові відтінки. Все це доповнювали яскравою оббивкою меблів та текстилю. Ці прийоми застаріли і на зміну прийшли лаконічні базові відтінки, які заспокоюють і не відволікають. До того ж спокійні тони легко комбінуються з іншими відтінками і ви завжди зможете додати в інтер'єр яскраві деталі.

Яскраві кольори в дизайні кухні вже не в моді
 

Читати такожЦі 6 предметів інтер'єру роблять його дешевим та застарілим

Раніше ми розповідали про те, як виглядає інтер'єр мільйонера. Які дешево створити розкішний інтер'єр.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини