ТОП-5 наймиліших мініатюрних рослин для будь-якого інтер'єру

Дизайн та інтер'єр
Юлія Бражнік

Юлія Бражнік

Журналістка

Дизайнери інтер'єрів практично завжди до своїх проєктів включають різні рослини. Зелень і красиві квіти роблять приміщення більш затишним, свіжим, сучасним. Крім того, за допомогою рослин приміщення можна зонувати, зробити акценти в інтер'єрі та заповнити простір.

Якщо приміщення дозволяє, то дизайнери радять вибирати великі рослини, які ростуть у красивих горщиках для підлоги. Якщо квадратних метрів не дуже багато, то завжди можна вибрати красиві та компактні рослини, які щодня радуватимуть око.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Air plant

Повітряні рослини фото

Це рослини, які належать до епіфітів — вони ростуть на іншій рослині чи предметі без шкоди для останнього. "Повітряним" рослинам не потрібен ґрунт, вони займають мало місця, але виглядають дуже оригінально та красиво. Комбінуйте air plant з керамікою та створюйте стильний декор для інтер'єру.

Хавортія

Хавортія в скліному горщику

Дуже милий сукулент, який ще називають "зебровим кактусом". Ця рослина досить повільно росте, але навіть у невеликому вигляді є дуже стильною рослиною. Хавортію краще садити в якийсь оригінальний глиняний горщик або навіть у вашу улюблену стару чашку.

Бегонія

Бегонія рожева фото

Яскрава, мініатюрна, красива бегонія прикрасить ваше підвіконня і радуватиме око в гарному горщику. До речі, деякі сорти бегонії дуже люблять підвищену вологість, тому їх сміливо можна ставити у ванній кімнаті або на кухні.

Літопс

Літопс кактус фото

Цю мініатюрну рослину ще називають "живе каміння". Ці сукуленти є одними з найменших і виглядають приголомшливо. Існує багато різних видів літопса з різним забарвленням, вони також мають красиві квіти, схожі на ромашки. Літопси дуже легко доглядати.

Африканська фіалка

Африканська фіалка

Усім нам знайома фіалка, яка не буде надто великою і не займає багато місця. Квіти фіалки бувають різних відтінків, тому ви можете купити відразу кілька різних варіантів. Підберіть стильні горщики, щоб рослина виглядала сучасно.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нещодавно ми розповідали про те, як можна оновити старі двері у квартирі. Не потрібно витрачати гроші на нові двері, коли зі старих можна зробити стильну деталь інтер'єру.