Для новачків фен-шуй: 5 порад від експертів

Езотерика та астрологія
Дарія Кириленко

Дарія Кириленко

Редактор стрічки новин

Якщо ви вирішили, що гармонія згідно фен-шуй таки вас цікавить, і ви навіть бажаєте зробити перестановку вдома, аби притягнути багатство, зверніть увагу на поради від експертів. Є головні принципи та корисні рекомендації, як правильно зрозуміти поняття гармонії.

Експерти розповіли, що техніка фен-шуй має чимало підказок, які допомагають новачкам усе легко засвоїти, пише nepoznane.net.ua.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Порада 1.

Перше правило фен-шуй — це відсутність безладу. Забороняється тримати старі речі або подарунки, які нагадують про минуле. Усе це блокує настання нового етапу життя.

Порада 2.

Гармонійна оселя по фен-шуй не означає, що потрібно ставити меблі так, як цього вимагають правила. У першу чергу звільніть простір біля вікна і розблокуйте середину кімнати.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Для новачків фен-шуй: 5 порад від експертів - фото №1

Порада 3.

Що стосується декору інтер'єру — викиньте усі речі, які візуально зображають біль, сльози, насильство чи злість. Вдома повинні бути лише ті предмети, які несуть позитив.

Порада 4.

Не плутайте енергетику кімнат. Якщо спальня — це місце для відпочинку, то тут не доречні контрастні яскраві кольори.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Для новачків фен-шуй: 5 порад від експертів - фото №2

Порада 5.

Кольори по фен-шуй — це поєднання гармонійних відтінків. Саме вони збалансовують енергію Інь та Янь у вашій оселі.

Раніше ми писали про 5 головних правил фен-шуй для дому. Експерти розповіли, на що потрібно звернути увагу, аби у вас були благополуччя та радість.

Фото: Pinterest