Шедеври на тарілці: як виглядають дивовижні картини з їжі (ФОТО)

Позитив
Богдана Карц

Богдана Карц

Головна редакторка

Сьогодні, 21 квітня, відзначається Всесвітній день творчості та інноваційної діяльності. Цей день був заснований ООН ще у 2002 році для того, щоб привертати увагу людей до необхідності розвитку творчої складової нашого життя та креативу в економіці. Інноваційний підхід до подачі інформації, образотворче мистецтво, нові формати ЗМІ, аудіовізуальна продукція — все це веде до розвитку креативної економіки, появи нових робочих місць та отримання доходу.

Крім того, творчість сприятливо впливає на психоемоційний стан людини, допомагає впоратися з тривогою та стресом, допомагає розвинути комунікативні навички, образне мислення, яке дає поштовх до нестандартного вирішення проблем. Творчістю важливо і треба займатися!

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Їстівні картини від фуд-художників

Дивовижно, як люди можуть на рівному місці створювати шедеври, використовуючи матеріали, які вони мають під рукою. І це ми зараз говоримо про Food Art — напрямок у сучасному мистецтві, в якому їжа виступає інструментом створення дивовижних творів. Цей напрямок зародився у Франції у 60-х роках минулого сторіччя. Біля витоків стояв швейцарський художник Даніель Шперрі, але щось нам підказує, що картини з їжі на тарілці вперше створили креативні мами, які не знали, як можна викликати апетит у своїх дітей.

Ми підготували невелику добірку робіт фуд-художників із різних країн, у тому числі з України, які створюють справді нереальні шедеври. Дивлячись на ці роботи, навіть не віриться, що вони створені з макаронів, броколі, хліба, моркви, гречки та інших продуктів.

Дарина Коссар

Картини з їжї Дарини Коссар
Їстівні картини на тарілці
Картина з ковбаси та сиру

Лорен Пернелл

Картини з продуктів фото
Картини з їжі від фуд-художників
Лорен Пернелл фото робіт

Іда Фроск

Портрет Фріди Кало з продуктів
Відомі світові картини з їжі
Фото картин з їжі

Леле Мохмеді

Портрет Мінні Маус з продуктів
Портрет дівчини з їжі
Милі картини з їжі
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Вам також буде цікаво дізнатися, як створити арку із живих квітів на дачі. Не бійтеся проявляти креатив у будь-якій сфері вашого життя.

Головне фото: instagram.com/darynakossar