Чи вмієте ви пробачати? ТЕСТ на уразливість

Чи вмієте ви пробачати? ТЕСТ на уразливість

Кожна людина чутлива до критики або негативних думок, висловлених уголос. Проте горді, самозакохані люди сприймають емоцію образи набагато гостріше за інших. Раніше ми писали про те, як за допомогою тесту у картинці дізнатися свій психологічний вік, а тепер розкажемо, наскільки ви уразливі.

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Чи відчували ви коли-небудь таку образу, що не хотіли пробачати і навіть планували помститися? Наскільки ви уразливі, покаже психологічний текст, пише meta.ua. 

Погляньте на картинку та оберіть жабеня, яке вам найбільше сподобалося.

Чи вмієте ви пробачати? — ТЕСТ на уразливість - фото №1

Жабка №1

Ви урівноважені та спокійні, вмієте раціонально мислити у критичних ситуаціях. Ваша внутрішня гармонія настільки сильна, що рідко хтось може її порушити. Відтак, ви майже ніколи не ображаєтеся. І навіть якщо відчуєте це, то швидко пробачаєте. 

Жабка №2

Життя яскраве та непередбачуване, і ви про це знаєте. Ваша мудрість сприяє спокійному вирішенню конфліктів та проблем. Ви не тримаєте люті в серця і рідко на когось ображаєтеся.

Читати такожТЕСТ: Оптична ілюзія розкаже про нюанси вашого характеру

Жабка №3

Навіть при конфліктній ситуації ви намагаєтеся знайти у кожній людині хороші якості. Це допомагає вам менше ображатися і акцентувати свою увагу на більш важливих сферах життя. 

Жабка №4

Ви уразливі та часто ображаєтеся. Ці емоції тримаються в вашій свідомості доволі тривалий термін, і це може негативно вплинути на ваше здоров'я. У гніві ви доволі небезпечні, тому кривдникам краще обходити вас стороною. 

Нагадаємо, раніше ми писали про щастя і його причини. Психологи запропонували тест, який допомагає зрозуміти, що саме провокує конкретно вашу емоцію щастя.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини