Ким ви були у минулому житті? ТЕСТ у картинці, на який треба всього хвилина

Ким ви були у минулому житті? ТЕСТ у картинці, на який треба всього хвилина

Багато людей, які вірять в реінкарнацію, мріють заглянути в минуле і дізнатися, ким вони були у минулому житті. І, як вважають езотерики, це цілком реально! Щоб дізнатися про минуле, вони радять дослухатися до своєї інтуїції.

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Існує навіть спеціальний психологічний тест, який допоможе дізнатися, ким ви були у минулому. Щоб це зрозуміти, виберіть одну із 6 представлених нижче ілюстрацій: не задумуйтесь - просто оберіть картинку, на яку відразу звернули увагу.

Читати такожШвидкий тест із каблучкою, який всього за секунду розкаже, за кого вас сприймає оточення

Психологічний тест у картинці "Ким ви були у минулому житті"

Ким ви були у минулому житті? ТЕСТ у картинці, на який треба всього хвилина - фото №1

Результати тесту:

Картинка №1. Якщо найближчою для вас виявилася перша ілюстрація, у минулому житті ви були справжнім мудрецем. Ваш життєвий досвід допомагав іншим людям розібратися у власному житті. Найголовнішим для вас завжди була допомога ближньому. Найсильніші риси характеру - щедрість та неупередженість. Аби відкрити пророчий дар у цьому житті, просто почніть частіше дослухатися до своєї інтуїції.

Читати такожЧи вмієте ви пробачати? ТЕСТ на уразливість

► Картинка №2. Колись давно ви були або визначним історичним діячем, або справедливим правителем. У будь-якому випадку ваше ім’я точно увійшло в історію і ви, цілком імовірно, навіть з ним стикалися на уроках історії. Щоб повторити цей успіх у цьому житті, покладайтесь на власні відчуття і не забувайте, що історія циклічна - все повторюється.

► Картинка №3. У минулому житті ви були воїном. Вірним підданим і могутнім захисником скривджених. Скоріше всього, ваше життя обірвалося на полі бою. 

Картинка №4. Цю ілюстрацію обере людина, яка мала тісний зв’язок із наукою. У минулому житті ви напевне здійснили якесь неймовірне відкриття, завдяки якому зараз людству живеться набагато краще. Ви й зараз відчуваєте, що вас манять цифри та робота, у якій потрібний аналітичний склад розуму і проведення точних підрахунків. Якщо пов’яжете своє життя з цифрами знову, зможете відкрити для себе багато перспектив.

Читати такожШвидкий тест із каблучкою, який всього за секунду розкаже, за кого вас сприймає оточення

Картинка №5. У минулому житті ви були або вчителем, або художником. Ви вміли помічати суть речей і бачити красу у всьому, що вас оточувало. Також однією з головних рис вашого характеру була віра в людей: ви точно читали людей, як відкриту книгу. Найімовірніше, у цьому житті вам теж легко вдається завойовувати увагу людей та підказувати їм правильний шлях.

Картинка №6. Ваше минуле життя пов’язане з магією. Колись давно ви були магом або ворожкою з добре розвиненим шостим чуттям та здатністю до передбачень. Похизуватися такими талантами ви, скоріше всього, можете і в цьому житті. Однак, якщо це не так, варто почати приділяти більше уваги власним відчуттям та інтуїції. 

Раніше ми ділилися швидким тестом на IQ. Виявляється, визначити рівень інтелекту можна менш як за хвилину.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини