Тест, який пропонують пройти на співбесіді: що про вас можна дізнатися всього за секунду?

Тест, який пропонують пройти на співбесіді: що про вас можна дізнатися всього за секунду?

За допомогою психологічних тестів про людину можна довідатися багато цікавого. Наприклад, обравши каблучку на картинці, ви моментально “видасте”  себе і зможете дізнатися, за кого вас сприймає оточення

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Читати такожТЕСТ: Визначте свій психологічний вік

А є ще один цікавий тест, яким користуються хитрі роботодавці при наймі на роботу нових працівників. Щоб дізнатися, які сильні та слабкі сторони у кандидата на певну посаду, вони пропонують обрати одну з представлених на картинці нижче геометричних фігур. Спробуйте і ви та дізнайтесь, що б про вас подумав потенційний роботодавець.

Тест, який пропонують пройти на співбесіді: що про вас можна дізнатися за секунду? - фото №1

Що значить ваш вибір

► Квадрат

Ви – справжній трудоголік із просто вражаючою пам’яттю! Можна сміливо припускати, що всі задачі, за які ви беретесь, будуть виконані у строк і максимально якісно. 

► Прямокутник

Ви занадто мінливі: щойно беретеся за якусь справу, починаєте відволікатися на все навколо, і в результаті все виходить дуже посередньо, ще й невчасно. Однак є й інша сторона медалі: це свідчить про вашу допитливість, завдяки якій ви здатні зробити багато неймовірних відкриттів!

Читати такожТЕСТ: Оцінка психологічного стану

► Трикутник

Ваша найсильніша сторона - логіка. Ви - природжений лідер, який легко поведе за собою інших людей. Все, що ви бачите і чуєте, обов'язково знайде практичне застосування. Ви ж завдяки цьому тільки зміцнюєте свої знання і вдосконалюєтеся.

► Коло

Ви все завжди тримаєте під контролем - ніщо не може вивести вас з рівноваги. Вас не цікавлять ані конфлікти, ані плітки - на роботі для вас існує тільки робота і нічого більше.

► Зигзаг

Таку фігуру обирають запальні люди, яких можна розізлити за долі секунди. Проте у вас є одна дуже вигідна всім сторона: ви вмієте залагоджувати конфлікти й можете поладнати з практично з будь-ким. А ще у вас чудова інтуїція!

Читати такожТЕСТ: Дерево допоможе виявити таємниці вашого характеру

Раніше ми розповідали про швидкий тест на IQ. Нічого складного робити не доведеться: просто спробуйте знайти трьох сов за 20 секунд.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини