97 зі 100 людей не можуть знайти на цьому малюнку двох щурів. А ви зможете? (ФОТО)

97 зі 100 людей не можуть знайти на цьому малюнку двох щурів. А ви зможете? (ФОТО)

Оптична ілюзія або ж зоровий обман — це картинка, на якій потрібно знайти якийсь предмет, визначити колір або розмір котрогось з елементів чи переконатися, що певні елементи є абсолютно ідентичними. У Мережі на сьогодні повно зорових ілюзій, які мають пробуджувати різні почуття люди й змушувати її задуматися над тим, що ж насправді відбувається на картинці.

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Ми разом з Ukr.Media пропонуємо вам пройти цікавий тест на уважність. У нього немає вікових обмежень, тому будь-хто, кому хочеться перевірити себе, може його пройти. До речі, вирішення таких оптичних ілюзій допомагає вашому мозку залишатися в тонусі - без зайвих зусиль та примусу. 

Читати такожТЕСТ: Оптична ілюзія розкаже про нюанси вашого характеру

Це теж оптична ілюзія: на малюнку, представленому нижче, насправді є не тільки лев - там заховалися ще й два щури. Спробуйте їх знайти. 

97 зі 100 людей не можуть знайти на цьому малюнку двох щурів. А ви зможете? (ФОТО) - фото №1

Зауважимо, що оскільки ілюстрація виконана в одному тоні, це досить непросте завдання. 97 зі 100 людей можуть видивитися лише одного з двох щурів, які причаїлися на малюнку. 

Читати такожДівочий психологічний тест із косметикою: ваш вибір розкриє правду про вашу особистість (ФОТО)

Якщо вам не вдалося знайти обох, можете скористатися нашою підказкою - на фото нижче ми показуємо, де ж вони сховалися. Мусимо зізнатися: це завдання - не з простих.

97 зі 100 людей не можуть знайти на цьому малюнку двох щурів. А ви зможете? (ФОТО) - фото №2

Раніше ми ділилися з вами “пухнастим передбаченням”. Все, що вам потрібно зробити - загадати бажання і вибрати цуценя на картинці. Воно і розповість, чи збудеться загадане.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини