Дівочий психологічний тест із косметикою: ваш вибір розкриє правду про вашу особистість (ФОТО)

Дівочий психологічний тест із косметикою: ваш вибір розкриє правду про вашу особистість (ФОТО)

Психологічні тести - чудовий варіант, аби дізнатися важливі речі про людину та її характер. Раніше ми пропонували пройти цікавий тест, який задають на співбесіді, щоб дізнатися головні риси характеру потенційного працівника, а тепер поділимося прикольним дівочим тестом.

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Уявіть, що вам потрібно терміново іти на важливу зустріч, на якій ви маєте постати у всій красі, проте ви можете скористатися лише одним предметом зі своєї косметички, пропонує patrioty.org.ua. Що б це було? Оберіть із варіантів, наведених нижче, і дізнайтеся про себе дещо цікаве.

Дівочий психологічний тест із косметикою: ваш вибір розкриє правду про вашу особистість (ФОТО) - фото №1

Читати такожШвидкий ТЕСТ на IQ: спробуйте знайти трьох сов за 20 секунд (ФОТО)

✅ Результати тесту:

1. Помада

Жінка, яка не вийде на люди з ненафарбованими губами, можна сказати, що їй подобається бути зіркою. А найголовніше - у неї це добре виходить! Це справжня спокусниця, до якої зазвичай приковані усі чоловічі погляди. 

2. Туш

Ті, хто робить насамперед акцент на віях, зазвичай дуже красиві від природи і прекрасно знають, що вони ідеальні і без косметики. При тому, що туш зазвичай не впадає в око, вона може кардинально змінити вигляд обличчя, тому дівчину, яка обирає саме туш, можна назвати хитрою та обачною. 

3. Тональний крем

Вирівняти тон обличчя зазвичай намагаються дуже ранимі та делікатні натури, схильні до постійних переживань через дрібниці. Такі дівчата завжди намагаються виставити себе у найкращому світлі і не готові брати на себе відповідальність за власні вчинки й слова. Це справжні перфекціоністки, яким буде добре тільки коли вони знайдуть надійного партнера, на якого зможуть покластися на всі сто.

Читати такожЧи вмієте ви пробачати? ТЕСТ на уразливість

4. Пудра

Пудра потрібна тим, хто обожнює пригоди. Це красиві від природи дівчата, які припудрюють носик “просто, щоб було”. Від кавалерів у них нема відбою - за одну їхню посмішку протилежна стать готова гори звернути і зірку з неба дістати. Цими дівчатами керує серце і воно рідко помиляється.

5. Рум’яна

Акцент на щічках роблять дуже світлі та легкі натури, які легко ставляться до життя і життєвих негараздів. Навіть якщо небо заступили хмари, ці дівчата чудово знають, що скоро знову з’явиться сонце. Зазвичай у них дуже багато друзів, адже з ними легко та приємно спілкуватися. Це природжені психологи і цілителі людських душ.

6. Тіні

Та, кому перед виходом з дому конче необхідно нанести тіні - надзвичайно врівноважена особистість із глибоким внутрішнім світом і твердими переконаннями. Ви маєте широкий кругозір, який допомагає у вирішенні багатьох проблем. Щоправда, ваша відповідальність часом буває надмірною - не потрібно все “тягнути” на собі.

Читати такожТЕСТ: Що ховається під вашим уявленням про щастя?

Нагадаємо, раніше ми розповідали, як за розміром руки дізнатися про характер людини. А ще - як за картинкою визначити, ким ви були у минулому житті.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини