"Пухнасте передбачення": загадайте бажання і виберіть цуценя - воно і розповість, чи збудеться загадане

"Пухнасте передбачення": загадайте бажання і виберіть цуценя - воно і розповість, чи збудеться загадане

Хочете дізнатися свою долю? Багато хто хоче, але чи реально це  - велике питання. Втім, якщо хочете довіритися долі, чому б не поворожити на цуциках? 

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Це дуже непоганий спосіб спробувати дізнатися, чи збудеться ваше бажання. Просто загадайте його і виберіть одного із п’яти собачок, наведених нижче на картинці. Той, якого ви оберете, і розкаже, чи судилося вашому бажанню стати дійсністю, передає zatyshok.

"Пухнасте передбачення": загадайте бажання і виберіть цуценя - воно і розповість, чи збудеться загадане - фото №1

Читати такожЯк за розміром руки дізнатися про характер людини: ТЕСТ

Передбачення від цуциків:

Цуцик №1

Бажання обов’язково збудеться! Обставини гратимуть вам на руку і ще до кінця літа можна очікувати на його здійснення. Фортуна на вашому боці, тому чекайте на позитивний результат і не забувайте при цьому самі докладати зусиль для здійснення задуманого - тоді все точно вдасться! 

Однак цуцик №1 попереджає, що вам варто також трохи відпочити, бо ви занадто багато на себе берете. Перевтома може нашкодити планам.

Цуцик №2

Для здійснення вашого бажання потрібно близько року. Зараз вам важливо зосередитися на своєму оточенні: можливо, саме воно заважає вам досягнути бажаного. Якщо вам доводиться постійно спілкуватися з людьми, які лише даремно витрачають ваші сили, саме час розімкнути це “зачароване коло”. Тоді усе й налагодиться. 

Читати такожШвидкий тест із каблучкою, який всього за секунду розкаже, за кого вас сприймає оточення

Цуцик №3

Ваше бажання здійсниться, але результат вас здивує! В хорошому сенсі. Обставини складуться так, що все вийде навіть краще, ніж ви сподівались. Тому спокійно чекайте і не опускайте рук, хай там що.

Цуцик №4

Цей варіант говорить про те, що ви неправильно загадуєте бажання. Краще змінити його формулювання: щось для Всесвіту лишається незрозумілим у вашому “хочу”/”не хочу”. Гарненько подумайте над тим, чого ви прагнете, і трохи пізніше спробуйте ще раз загадати бажання. Поспішати немає куди.

Цуцик №5

Ваше бажання могло б здійснитися навіть завтра, але… Ви впевнені, що дійсно хочете його реалізації? Щось із цим вашим бажанням не так… Ви начебто самі не в захваті від того, чого хочете. Обдумайте те, про що просите Всесвіт, і спробуйте конкретизувати свої “хочу”.

Читати такожТест на креативність: яку тварину ви побачили першою? (ФОТО)

Раніше ми ділилися цікавим тестом, який допоможе дізнатися, ким ви були у минулому житті. Все, що вам потрібно зробити - обрати один  із представлених малюнків, повністю розслабившись і відпустивши всі свої переживання.

Головне фото: Unsplash

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини