Мамина колискова: Світлана Тарабарова зворушила роликом з новонарожденою донечкою (ВІДЕО)

Новини шоубізнесу
Кароліна Гайдук

Кароліна Гайдук

Редакторка стрічки новин

Популярна українська співачка Світлана Тарабарова, яка нещодавно втретє стала мамою , опублікувала зворушливе відео із новонародженою донькою на сторінці в Instagram . Деталі – у матеріалі HOCHU.ua!

Новоспечена багатодітна мама Світлана Тарабарова звикає до нового статусу, поки концертна діяльність стоїть на паузі, має можливість провести час зі спадкоємцями. Нещодавно артистка зворушила новим роликом, де співає колискову пісню для новонародженої доньки, її ім'я родина поки що тримає в секреті.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video
Мамина колискова: Світлана Тарабарова зворушила роликом з новонарожденою донечкою (ВІДЕО) - фото №1

Ба більше, Тарабарова дала пораду майбутнім матусям, як постійно перебувати у ресурсі. За словами співачки, на першому місці — повноцінний сон, на другому — намагатися залишатися спокійними та менше турбуватися, третє — приймати вітаміни, четверте — правильне харчування.

Щоб не пропускати дивовижні моменти материнства, щоб були сили співати колискові – мама має бути в ресурсі. Я ще тільки вчуся, але вже можу сказати, що кілька простих правил рятують маму. Сон, намагатися спати разом з малюками. Спокій у будь-якій ситуації, бо родина велика, проблем за день мільйон, якщо на все реагувати — можна збожеволіти. Вітаміни на постійній основі до закінчення ГВ. Та й ніхто не скасовував збалансоване харчування — це дуже важливо,

— зазначила вона.

Шанувальники оцінили відео артистки:

  • "Така прекрасна пісня. Ніжна та ласкава";

  • "Це неймовірно. Неможливо відірватися";

  • "Мамина колискова найкраще, що може бути; Як гарно";

  • "Чарівний час, час кохання та гармонії";

  • "Яка ви гарна. Вам дуже личить бути мамою трьох".

Зазначимо, що Світлана Тарабарова у 2016 році зіграла весілля зі своїм продюсером Олексієм Бондарем. Пара до одруження перебувала у стосунках близько двох років. Через два роки після весілля у пари народився первісток – син Іван. Після народження малюка співачка продовжила свою музичну кар'єру. У період коронавірусної пандемії в родині народилася довгоочікувана донечка Марія.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Раніше ми писали, що Світлана Тарабарова наприкінці березня випустила "Дитячий альбом". Артистка записувала пісні, коли була ще при надії.