Loreen не захотіла підписати прапор України на Євробаченні 2023: вона стала єдиною, хто відмовився

Новини шоубізнесу
Кароліна Гайдук

Кароліна Гайдук

Редакторка стрічки новин

Шведська співачка та переможниця Євробачення 2023 Loreen  відмовилася підписати український прапор, який планують розіграти на благодійному аукціоні для допомоги українським дітям . Про це розповіла в коментарі для Obozrevatel менеджерка та партнерка TVORCHI Юлія Могилюк. Деталі – в матеріалі HOCHU.ua!

За словами Юлії Могилюк, цьогорічна переможниця не тільки відмовилася підписувати прапор, але і поводилася відсторонено та не спілкувалася з іншими учасниками.

- фото №1
Related video
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Loreen, мабуть, єдина учасниця з усіх, з якою особливого контакту в нас не було. Вона трималася осторонь від усіх, і єдина, хто відмовила підписати прапор, який ми просили підписати учасників, щоб потім розіграти його на благодійному аукціоні на підтримку України. Зате свої підписи на прапорах залишили Фінляндія, Італія, Іспанія, Литва, Франція та інші,

зазначила вона.

У команді українського гурту додали, що інші конкурсанти з радістю приєдналися до благодійної ініціативи. Однак деякі єврофани відверто критикували гурт наголошуючи, що Україна минулого року перемогла незаслужено.

- фото №2

На своєму внутрішньому голосуванні, де голосували єврофани кожноїкраїни, вони поставили нас на останнє місце. Це була помста за минулорічну перемогу України, яка, на їхню думку, була незаслуженою. За період підготовки ми прочитали безліч коментарів, де вони звинувачували нас у тому, що до України особлива увага і що "Україна знов виграє через війну". В одній із країн навіть бойкотували наш виступ,

— йдеться в коментарі.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Зазначимо, раніше Loreen розповідала, що неодноразово була в Україні , і їй боляче бачити, що зараз відбувається з цією країною. Виконавиця вірить, що зовсім скоро наступить мир.

Фото: Getty Images