Стало відомо, чому Руслана не не вийшла на сцену Євробачення 2023: режисер прокоментував скандал (ВІДЕО)

Новини шоубізнесу
Кароліна Гайдук

Кароліна Гайдук

Редакторка стрічки новин

Креативний режисер цьогорічного пісенного конкурсу Євробачення 2023 Герман Нєнов розповів, чому у гранд-фіналі не виступила співачка та переможниця 2004 року Руслана. Про це він повідомив в інтерв’ю для YouTube-каналу "Євробачення Україна". Деталі – в матеріалі HOCHU.ua!

За словами Германа Нєнова, важливо було познайомити європейського глядача з новими українськими артистами. Він вважає, що Руслана вже отримала свій зірковий час.

- фото №1
Related video
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Руслана — легенда Євробачення. Але в той же час Руслана — той артист, який мав найбільшу можливість промотувати Україну і себе, як артиста в минулих роках на "Євробаченні". Руслана була широко представлена в 2005 році,  в неї був опенінг, вона була також спецкором... плюс у 2017 році у неї був такий найжирніший шматок ефіру, тому що це інтервал-акт у гранд-фіналі. Це час суперзірки. Моє бачення було в тому, щоб показати нові обличчя України, нові риси для європейської аудиторії,

— наголосив Нєнов.

Так, Руслана з'явилася в ефірі Євробачення-2023 лише на декілька хвилин. Артистку показали на відео з Києва, де вона у натовпі стояла з прапором на тлі "Золотих воріт".

Режисер зазначив, що поява у фіналі конкурсу Маріїї Яремчук, ALYOSHA та OTOY є символічною. Адже кожен з цих артистів, на думку Германа Нєнова, мав свою особисту історію та міг передати свій біль.

Це повинна була бути чесна історія, тобто якщо ми говоримо, наприклад, про номер з Alyosha. Там історія біженців, історія вимушених переселенців. Ну не може вийти артист чи артистка та просто проспівати цю пісню, якщо є інший артист, для якого це просто капець. Alyosha вийшла і вона прокричала свій біль, тому що її чоловік сьогодні в ЗСУ, вона дійсно вимушено емігрувала в Сполучені Штати з дітьми, вона реально простояла в чергах на кордонах, вона розповідала мені ці історії,

— зазначив продюсер.

- фото №2

Співачка Марія Яремчук на сцені заспівала культову композицію Родина, яку колись виконував її батько, легендарний Назарій Яремчук. Публіка була зворушена номером, в деяких були сльози на очах.

Єврофани, взагалі європейці, вони дуже симпатичні,  тобто вони дуже чіпляються, і європейські ЗМІ також, за оцей фактаж. Тобто факт того, що представниця України на Євробаченні Марія Яремчук заспівала пісню свого батька, потрапив в ЗМІ, обговорювався єврофанами, що це дуже символічно,

— сказав він.

Ба більше, виступ репера OTOY змусив іноземні ЗМІ написати про Азов, про Маріуполь, про "Азовсталь". Цей номер нагадав світу про трагедію.

Стратегія спрацювала, бо коли писали про брата OTOY, який загинув і не вийшов з "Азовсталі", світ ще раз згадав про цю трагедію,

— резюмував продюсер.

Інтерв'ю Германа Нєнова 

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, за місяць до Євробачення спалахнув скандал, Руслану не запросили виступити на сцені конкурсу . Артистка написала допис на сторінці у Facebook.