"Дослухаюся до військових": Влад Яма відповів, чи соромно йому "відсиджуватися" за кордоном (ФОТО)

Новини шоубізнесу
Станіслав Кармазін

Станіслав Кармазін

Редактор стрічки новин

Знаменитий український танцівник Влад Яма, який нещодавно розлютив громадськість філосфським постом , методично продовжує закопувати рештки своєї репутації перед українським глядачем. На цей раз Влад цинічно заявив, що йому не соромно за свою позицію та від'їзд з України.

Із самого початку широкомасштабного вторгнення російських військ на територію України Влад Яма не один раз отримував на горіхи від хейтерів, так як танцівник - один з тих, хто покинув країну у найскладніший час. Вочевидь, Ямі набридли закиди вчорашніх фанів і на деякі він вирішив відповісти особисто.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Під його світлиною у Instagram одна жінка запитала чи не соромно йому. Хореограф відповів доволі іронічно, написавши лише одне слово:

Регулярно.

"Дослухаюся до військових": Влад Яма відповів, чи соромно йому "відсиджуватися" за кордоном (ФОТО) - фото №1

Коментар щодо того, чому зірка не на фронті чоловік теж на залишив без своєї уваги. Він написав:

Ну, тут вже прислухаюся виключно до військових, вибачте.

"Дослухаюся до військових": Влад Яма відповів, чи соромно йому "відсиджуватися" за кордоном (ФОТО) - фото №2

Проте зазначимо, що у своїх соцмережах артист доволі активно розповсюджує кадри благодійних концертних акцій, кошти з яких ідуть на українську армію. Також Влад постійно реагує на російські обстріли та постить криваві кадри у соцмережах, аби надати цьому якомога більшого розголосу.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, як Влада Яма розлютив українців допомогою зі смітника . Артист серйозно зганьбився, дістаючи повну валізу зі сміттєвого баку.