З усіх сил хоче довести свій патріотизм. Влад Яма похизувався подякою від військових (ФОТО)

Новини шоубізнесу
Станіслав Кармазін

Станіслав Кармазін

Редактор стрічки новин

Популярний український танцівник Влад Яма, після хейту від підписників , доволі неочікувано заявив про подяку від однієї з бригад української армії. Подробиці - в нашому матеріалі.

Про це артист повідомив у себе в Instagram-stories. 41-річний хореограф розповсюдив фото подяки, яку отримав благодійний фонд "Florida for Ukraine", до якого входить і сам Яма.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Зауважимо, що подякою відзначили вище вказаний фонд  24 окрема  механізована бригада імені короля Данила, а саме її командування та особовий склад. Як бачимо з подяки, Влад Яма допомагає Україні у зміцненні  обороноздатності країни.

З усіх сил хоче довести свій патріотизм. Влад Яма похизувався подякою від військових (ФОТО) - фото №1

Варто відзначити, що наразі Влад проживає з родиною у штатах. У зв'язку з цим на Яму постійно виливається неймовірна кількість хейту. Колишні шанувальники танцівники максимально негативно відгукуються про позицію 41-річного артиста.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, раніше ми писали про те як Влада Яма розлютив українців допомогою зі смітника . Артист порпався у сміттєвих баках та знайшов там валізу. Він заявив, що передасть її ЗСУ.