Зрада дружини: ознаки та причини жіночої невірності

Ми та чоловіки
Тамара Черкасова

Тамара Черкасова

Журналістка

Зрада - складне випробування для стосунків, пройти яке можуть не всі пари. Згідно з дослідженням Національного центру вивчення громадської думки США, кількість невірних дружин дорівнює кількості чоловіків, що зраджують. Редакція HOCHU.ua вирішила дізнатися, із чим пов'язана зрада дружини у стосунках та за якими ознаками її можна визначити.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Причини зради дружини

Related video

Суспільство дозволило жінкам бути сексуально активними, і цілком зрозуміло, чому жінки це роблять з тих же причин, що й чоловіки. Вони не одержують від шлюбу того, чого хочуть,

каже доктор філософії Девід Каплан, консультант із питань шлюбу із 15-річним стажем.

Для більшості жінок великою проблемою є неуважний чоловік. Його "роман" із роботою чи спортом може значно погіршити ситуацію. Також до зради жінка може підштовхнути невдоволення стосунками в цілому.

У своїх дослідженнях жіночої невірності я виявила, що жінки віддавали сексуальне задоволення у своїх відносинах на аутсорсинг, щоб залишитись у своїх основних партнерських відносинах. Вони вважали, що якщо вони продовжуватимуть жити без задоволення своїх сексуальних потреб, їм доведеться зруйнувати свої сім'ї та розбити серце свого партнера. Жодна з жінок не вирішила легко змінити. Після багатьох років, а іноді й десятиліть спроб покращити речі в їхніх шлюбах, вони вирішили шукати в іншому місці,

каже Алісія Вокер, доктор філософії, яка присвятила рік опитуванню жінок, які мали позашлюбні зв'язки, для створення книги "Таємне життя дружини, що зраджує".

Ознаки зради дружини

Під час зради чоловіки та жінки поводяться по-різному. Якщо жінка втрачає емоційну прихильність до свого чоловіка, вона часто уникає зорового контакту, стає запальною або взагалі уникає розмов.

Видання Miamiherald наводить ці ознаки у відповідь на питання "Як зрозуміти, що дружина змінює?". На їхню думку, ознаки жіночої зради виглядають так:

 1. Вона називає вас іншим ім'ям у ліжку.

 2. Вона почала проводити з вами менше часу.

 3. Вона почала злитися на вас без видимої причини.

 4. Вона почала часто затримуватись на роботі.

 5. Вона постійно у телефоні, навіть уночі.

 6. Вона приховала сімейний стан у соціальних мережах.

 7. Вона почала проводити більше часу з одинокими друзями.

 8. Вона почала приділяти більше часу своєї зовнішності.

 9. Вона звинувачує у зраді вас.

 10. Вона почала частіше ходити на вечірки, а її коло спілкування значно розширилося.

 11. Вона поменшала говорити про любов до вас.

 12. Вона говорить про те, що не почувається щасливою.

 13. Вона ігнорує вас, наче ви привид.

Зрада дружини: життя після

Розставання, особливо через невірність, може бути складним завданням після тривалого часу, проведеного разом.

Тільки ви знаєте, чи щиро шкодує ваша дружина, чи готова вона прагнути відновити ваші стосунки після заподіяного нею болю. У невірної дружини є шанси все змінити, якщо вона визнає провину і висловлює щирий жаль і готова пройти терапію, щоб вирішити проблеми, які призвели до невірності,

– кажуть у Miamiherald.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Раніше ми писали про причини кризи у стосунках. Складний етап може статися у кожній парі. Але ті закохані, яким вдається його подолати, найчастіше будують міцні стосунки.